Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik alutasakot választanátok ?

Melyik alutasakot választanátok ?

Figyelt kérdés

Schesir

[link]


IAMS

[link]


Miamor [link]



2023. júl. 6. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen a Schesir a legjobb minőségű.
2023. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Az igazi kérdés, hogy a macskám melyiket választaná?
2023. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Schesir sokkal jobbnak számít mint a Miamor?

Mert ha nincs nagy különbség akkor a Miamornak jobban tetszik a 100grammos kiszerelése, viszont ha sokkal jobb akkor a Schesir akkor inkább azt venném.

2023. júl. 6. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A Schesir és a Miamor hasonlónak tűnik, illetve bár nem úgy írják hogy csirke/bárány/hal/akármi HÚS, még mindig bíztatóbb mint az IAMS féle "állati hús és származék" ami konkrétan bármit takarhat, bármilyen állattól, ami éppen kéznél volt.
2023. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezek közül egyik sem. Inkább a Cosma, Animonda Carny, vagy a Feringa.
2023. júl. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, egyiket sem adnám, illetve nem is adom már.

3 éves korukig a cicáim ettek ilyesmit, de már egytől egyig mindegyiktől vagy hánynak vagy fosnak. Én már régóta nem adok ilyesmit, csak száraztápot.

Amikor eldöntöttem, hogy többet nem adok, időnként még egyszer-egyszer mégis vettem, de nem is kellett nekik igazán, nagyrészt ott is hagyták meg volt, hogy még az egyszeri kis adagot is kihányták.

Nem tudom mi van ezekben a cuccokban, de már évek óta nem adok ilyeneket.

Száraz tápot szívesen eszik, jó az emésztésük és egészségesek tőle.

Josera Kitten a nagycicának, mert fogyékony(vagy nem tudom, mi a hízékony ellentétje), Brit Prémium Sterilised a picilánynak, mert ő viszont hízékony.

A nagycica szereti a zöldségeket, savanyúságot, gyümölcsöket is, azokat is sokat eszik. A picinek néha sütök pulykahúst, mert ő meg azt szereti, a nagy nem.

2023. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2 le lett pontozva, pedig az az igazság, hogy én kiválaszthatom bármelyiket a vélemények vagy a leírás alapján, nem biztos, hogy meg is fogják enni. Hagyták már ott a Leonardo-t is, pedig az állítólag csúcskategória.
2023. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem Schesir és Miamorból kapott a cicmók halasat régebben, ha jól emlékszem állagra a schesir a miamorból a 'naturelle' változatra hasonlít jobban (tonhal filé lében kevés zselével), a sima 'fine fillets'ben több a zselé és szilárdabb.

Arra figyelj, hogy ez a kettő kiegészitő eledel, szóval valami mást kell mellé adni mindenképpen. Az IAMS viszont teljes értékű, azzal nincs tapasztalatom.

Tonhal vonalon igazából fressnapfos premiereböl valamelyik filé változat, cosma/ greenwoods / almo nature lényegében egykutya szerintem. Amelyiknek a kilónkénti ára olcsóbb az csak azért van mert több a zselé benne.

2023. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomorproblémás macskámnak az orvos az IAMS-et ajánlotta. Azóta minden rendben van.
2023. júl. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!