Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2-3 hét után el tud úgy...

2-3 hét után el tud úgy vadulni egy macska hogy nem ismeri fel a gazdáját?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megszökött vagy mi lett a macskámmal de egy ugyanolyan macsekot láttam, szólítottam a nevén rám nézett várt is de mikor elindultam felé elszaladt.

2023. júl. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A nem ismeri fel, és a nem fogad szót nem ugyanaz. A macskák öntörvényű lények.
2023. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet. Az enyém már kiszökése után pár nappal sem "akart" megismerni, pedig 7 éve volt velem benti cicaként. Viszont amikor kb. egy hét után végre sikerült befogni, le sem tudtam vakarni magamról.
2023. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Lakásból kiszökött macskánk gondolta úgy, hogy a lakótelepen tölti a nyarat, naponta jártunk úgy dolgozni hogy a kis ördög méterekről látott minket, és nem jött oda hozzánk, amikor jöttünk haza szintén láttuk, 1-2 hét után lett is társasága, látszólag jól érezte magát, aztán meguntam hogy minden szabadnapomon a macskát próbálom befogni és hazavinni, egy menhelyről sikerült rókacsapdát kérni, először nem akarták ideadni mert nem bíztak bennem, amint meglett a csapda délelőtt, már este be is fogtam a cicánkat, megfürdettem a kis komiszt, és megevett két tejfölös pohárnyi tápot.
2023. júl. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ivartalanitod, utána nem akar majd megszökni.
2023. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah ezt már meg nem tudom fogni. De nem vagyok benne 100% biztos hogy ő az, de eddig ilyen macskát az enyémen kívül nem láttam
2023. júl. 3. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Tekintve, hogy kijárós macska, így soha nem volt a tiéd.
2023. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Deee, olyan 9 hónapos koráig állandóan a nyakamon volt. Ha nem értem rá foglalkozni vele napokig és egyszer itthon voltam nem tudtam le vakarni magamról. Olyankor játszani kellett vele meg simogatni... Aztán egyre távolabb merèszkedett a háztól, volt akkor is hogy 2 napig nem láttam, aztán 3-4, most meg már e hete nincs meg. De sztem őt láttam 2x is.
2023. júl. 4. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Sohasem volt a tiéd, mert csak akkor engedted be, amikor NEKED volt kedved hozzá.

A cicák nem így működnek, hogy ha van időm, akkor bejöhet.

Még csak nem is ivartalanítottad, tehát ne mondd, hogy te mindent megtettél, mert valójában semmit sem tettél érte, hogy megtartsd.

2023. júl. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hová nem engedtem be??
2023. júl. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!