Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hagyjam a lázas macskámat...

Hagyjam a lázas macskámat kuporogni a hideg kövön? Vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most értünk haza a dokitól. Megpróbáltam a lehető legnagyobb kényelembe helyezni, a kedvenc takarójára, de lemászott a hideg konyhakőre.

Talán a lázát próbálja így ösztönösen csillapítani, viszont a betegségére (felsőlégúti) nem hiányzik pluszban a hideg.

Macska, ergo öntörvényű.

Hagyjam? Ne hagyjam? Nyektetni sem akarom fölöslegesen.


2023. máj. 26. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Dehogynem hiányzik a hideg, több esze van, mint neked, mert ő ösztönös. Köze nincs a felsőlégúti vírusfertőzésnek a hideghez!
2023. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
"Nyektetni" --> ez mi a fenét jelent?
2023. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból meleg van, nem lesz semmi baja a hűvös kőtől, a cila érzi mi a jó neki.
2023. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszereket kaptatok?
2023. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4, nem tudom pontosan. Injekcióban antibiotikumot, immunerősítőt, kevéske nyugtatót - hogy ne vergődjön hazáig -, és egy üvegcsében folyadékot (nincs ráírva semmi, úgy mérte ki a doki), azt kell adnom neki reggel és este.

Eléggé nyomorultul néz ki szegény. Tegnap még semmi baja nem volt.


#2, nyektetni= abajgatni, piszkálni, ide-oda rángatni, fölöslegesen megmozgatni.

2023. máj. 26. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
5: kórlapon mi van? Semmilyen lázcsillapítót nem kaptatok?
2023. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem láttam a kórlapot, a gépbe vitte fel az orvos. Az antibiotikumot se mondta, azt én ismertem fel az üvegről; a másik kettőt (vitaminok és pici nyugtató) az orvos említette, hogy ad még pluszban.

Nincs jobban a cica, holnap megyünk vissza.

2023. máj. 26. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást a cicádnak! És szerintem azt mindenképpen hagyd, hogy oda feküdjön, ahova szeretne. Jobban érzi, mi a jó neki.
2023. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit jobban van, már eszeget. Áttette a székhelyét a fürdőszobaszőnyegre 😻
2023. máj. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!