Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent összehugyoz, nem bírom?

Mindent összehugyoz, nem bírom?

Figyelt kérdés

8 hónapos, egy hónapja ivartalanitott kandúr. Random pisil, és bevallom, néha úgy érzem, ki bírnám nyírni. Ivartalanitas előtt is ezt csinálta. Két napja a gyerek matracat, most a hosszabbíto mellé, de van, hogy körbe a fotelt vagy az ajtók elé.

A férjem szerint van olyan, hogy bosszút áll, pl. mikor kaja közben másik helyiségbe zárjuk, különben képes az asztalra is felugrani.

Tud cuki is lenni, de ilyenkor azért elborulok.


2023. ápr. 29. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanez a probléma a miénkkel is. Folyton jelöl. Mi általában elvisszük sétálni őt, és ha nem visszük pár napig, bosszúból odapisil egy büdöset
2023. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Visszaordibálás, Jesszus. Milyen vissza? Milyen ordibálás? Mindegy, hagyjuk, ez a szokásos GYIK zacc.


Auchan saját márkás és cooposat szoktunk, amik nem ragadnak az aljára. Megpróbálom a szilikonosat, hátha segít. Ki szoktuk engedni, a kutyával játszik, de nem megy messzire, csak pár meterre. Amúgy kedves, most is a lábamon ül.☺️

Remelem abba fogja hagyni, több kölyök macskám volt már, de ezt egyik sem csinálta. Néha elofordult, de nem ilyen rendszeresen. (Az alomba is pisil közben.)

2023. ápr. 29. 21:35
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

szia. csak megjegyzem, ha 20 eve vannak macskaid...tudhatnad mi a kaulonbseg ivartalanitas es sterilizalas között.

[link]


mivel feljebb azt irod de fura ott van a hereje...hat persze hogy ott van

2023. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13-as: tényleg nem megy kioktatás nélkül? Miért akarod eldönteni, hogy mit kene tudnom, és mit nem? Ezt az érvet sosem értettem…

A feltett kérdésemre tudsz válaszolni?

2023. ápr. 29. 22:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a macskád sterilizálva lett és nem irvartalanitva. Ha nem oldódik meg a probléma, szerintem keres fel egy másik állatorvost és kérj tőle is véleményt.
2023. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
13as vagyok olvasd el talan a cikket...abban megvan a valasz. hormonalis atallassal kapcsolatos. nem artana elolvasni ;) aztan kerezzel tovabb de ebbol megerted
2023. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
kapaszkodj meg: tudom, mi a különbség. A gond a stilusoddal van, nem az ivartalanitas és a sterilizálas közti különbséggel.
2023. ápr. 30. 13:11
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
nem en kezdtem a hangnemet ;) minden jot a cicaval
2023. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

20 éve vannak macskáid, egyik sem csinált még ilyet, kiborít, meg tudnád ölni, de az még nem esett le, hogy elvihetnéd másik orvoshoz, vagy kikérhetnéd macskákkal foglalkozó szakemberek tanácsát? Helyette felteszel egy kérdést gyakorin, ahol bárki válaszolhat... jó. Elhiszem, hogy megterhelő egy macska ilyen problémája, de basszus, akkor a megoldásra koncentrálj, ne gyakorin veszekedj.

Az én macskámnak akkor volt ilyen problémája, mikor húgyköve volt, de akkor az is benne volt, hogy alig tudott pisilni. És volt, hogy igen, máshova. Stressz, lelki okok is okozhatják. Szóval valami oka van, nem viccből csinálja, és valószínűleg jobban szenved, mint te.

2023. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!