Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket tartanátok meg a...

Melyiket tartanátok meg a kettő közül? És szerintetek ezek kandúrok?

Figyelt kérdés

[link]

Most születtek 2-3 órája. A csíkos nagyobb, de mindkettő elég nagy, ha valaki tud következtetni valamire abból.

[link]

[link]

Néztem alul, de nem tudtam rájönni. Kandúr kéne, a másikat elajándékoznánk. (De nekem a csíkos tetszik.) Van esély rá, hogy marad mindkettő, de kevés.



2023. ápr. 12. 21:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
78%
Annyi esze úgysincs.. a lányt eleve azért nem akarta hogy ne fialjon. komolyan azt hiszed, egy ilyen fog pénzt kiadni az ivartalanításra? Felnőtt létére úgy viselkedik mint egy ostoba kölyök, leszarja hogy árt a kismacskáknak.
2023. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk már az elején bemutakozott, lefényképezte a kölykök FEJÉT hogy mondják meg a válaszolók hím-e vagy nőstény a két kölyök...
2023. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
És cseszeti őket, hogy nyervoghasson, mert de cukiiiiik....
2023. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
Lepontozhatsz kérdező, de ez nem változtat azon hogy szörnyű amit teszel. Alkalmatlan vagy gazdának, nagyon elemi dolgokat nem fogsz fel. Csoda lesz ha azok a kölykök addig élnek hogy a szemük kinyíljon.
2023. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A stílus miatt kaptál pirosat. De igazad sincs, csak vergődsz ismeretlenül. Lesz ivartalanítás, mert nekünk se kell így több kiscica. A macska mama pedig egész nap a házban van a kölykökkel, nem hagyja magukra.
2023. ápr. 16. 19:55
 26/29 anonim ***** válasza:
63%
Pont leszarom a pirosat. Egy anyamacskával egy dolgod van: normális ételt adni neki, és békén hagyni a kölyköket. De te eleven játékszernek nézed őket, teszel rá hogy stresszeled őket, holott csönd és nyugalom kéne nekik, különösen amíg nem nyílt ki a szemük. Nem érted mennyire védtelenek, fogékonyak a fertőzésekre? Utálom az állatkínzókat, akkor is ha szimplán ostobák, nem gonoszak. Úgyhogy kérlek keress gazdát nekik, olyat, akinek számítanak az állat érdekei, és nem gyötri őket.
2023. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
35%

"A gyerekeknek mindkettő tetszik"


Beteg elme. Ők nem tárgyak, játékok, hanem élőlények. Degenerált.

2023. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%

Nekem se kellene olyan macska ami nem tetszik. Ez azért ne legyen már baj. Nyilván a gyerekeknél a külső lesz a döntő lesz a fontos, nem a cica személyisége, pedig a személyisége is fontos. De az igaz hogy úgyis az anyjával lesznek egy ideig, felesleges basztatni őket 3 órásan. Gondom 1 naposan már 8x követted őket az anyjuk mellől. Nem értem a miértjét. Úgyis várnod kell pár hetet


Totál nem attol függ hogy mennyire bújós egy cica hogy fiú vagy lány. Sokkal inkább a személyiségétől, merthogy minden macskának más. Számít a neveltetéss is valamennyire. De szerintem a személyiség jobban. Akinek volt már több macskája az tudja.

És jó lenne ha megtanítanád a gyerekeknek, és te is megértenéd, hogy a magmcskák se szeretik mindig ha állandóan nyukkálnak hozzájuk. Gondolom neked sem esne jól ha valaki mindig követe és nyulkána ide-oda. Amikor látják hogy nem akarja akkor hagyják más alkalomra a simogatást. Ezt csak azért írom mert sok szülő ezt nem magyarázza el a gyerekeknek, ebből lesz az hogy fúj, vagy bepisil a macska mert stresszel.

2023. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Gyerekek... hm, flexi sztori.
2023. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!