Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket tartanátok meg a...

Melyiket tartanátok meg a kettő közül? És szerintetek ezek kandúrok?

Figyelt kérdés

[link]

Most születtek 2-3 órája. A csíkos nagyobb, de mindkettő elég nagy, ha valaki tud következtetni valamire abból.

[link]

[link]

Néztem alul, de nem tudtam rájönni. Kandúr kéne, a másikat elajándékoznánk. (De nekem a csíkos tetszik.) Van esély rá, hogy marad mindkettő, de kevés.



2023. ápr. 12. 21:56
1 2 3
 11/29 NTBS ***** válasza:
53%
Mindkettőt megtartanám.
2023. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem rossz a macskának egyedül, de ha nincsen pénz pl két macskát ellátni? Nem mindenki milliárdos :D
2023. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

Miért most kell dönteni? Amelyik nem kell azt kinyírod vagy mi?

Majd ahogy nőnek, meglátod melyik tetszik jobban. Nem csak a szőr szín a fontos, hanem a személyiség is. Lehet a szürke szebb, de lehet a másik bújósabb lesz.


Oltás, ivartalanítás...viccesek vagytok. Pont oltásra fog költeni :)

Nem annak a kategóriának tűnik.

Ivartalanítani az anya macskát se vitte el. Azt fontosabb lenne pedig, mint a kis kandúrt.

2023. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nem lesz kinyírva, keresünk gazdit.

A telefonommal nem tudok jó minőségű képet csinálni, de talán valaki hátha megmondja:

[link] - szürke 1. a képen - Ez ugye nőstény? :((( Kb mintha egyben lenne, hát sajnos annak tűnik, de lehet nem az? (Nem vagyok jó ebben.)

[link] - 2. a csíkos - Izeg-mozog úgyhogy ez ilyen lett, esetleg később még megpróbálom. De van egy pici táv a 2 "lyuk" között, szóval remélem kandúr.

2023. ápr. 13. 10:47
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő fiú. Nagyon cukik. Én nem tudnék választani:)
2023. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan összefogdostad a párórás kölyköket? Az megvan hogy ilyenkor még nagyon csúnya fertőzéseket tudnak bekapni a köldökzsinór miatt? Nem játékszerek basszus, hanem extra érzékeny, zéró immunrendszerű élőlények.
2023. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A szürke kislány sajnos. Most már biztos hogy punija van, már első nap úgy tünt. :)) De itt marad nálunk az is. A gyerekeknek mindkettő tetszik. ♥
2023. ápr. 16. 18:54
 18/29 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ugye milyen cukii?

2023. ápr. 16. 18:59
 19/29 anonim ***** válasza:
36%
Nem igaz hogy en tudod békén hagyni az újszülött macskákat.. neked semmilyen állat nem való. Nem érted hogy ártasz nekik? Minimum azzal hogy halálra stresszeled őket a fogdosással. Az megvan hogy a taperolás miatt az anya otthagyhatja őket? Komolyn hány éves vagy hogy ennyit nem fogsz fel? Hét?
2023. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%
Akkor lehet ivartalanítani kéne őket később, mert hiába testvérek, a fiú neki fog menni a lánynak.
2023. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!