Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska panzió nyitásához...

Macska panzió nyitásához milyen végzettség kell? A szomszédok beleegyezése szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 09:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#4

Azért kifelejtettél egy alternatívát: valaki átjön megetetni.

Ez lehet egy ismerös, a szomszéd, de vannak cégek akik cicaszittereket közvetítenek.


Én Budapesten a Localcat-et és a CozyCat-et próbáltam, jól müködik mind a kettö. Kb 45-60 percet van itt alkalmanként. Megeteti, kitakarítja az almot, játszik vele, fotókat küld.

Ez kábé a leginkább stresszmentes megoldás a cicának. Igaz drágább is, mint a macskahotel.

2023. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk most elgondolkoztam, hogy nézne ki egy macskapanzió... Mert borzasztóan helyigényes. Olyan helyre nem adnám be a macskám, ahol napokig 10-15 négyzetméteren van, de lehet nagyobba sem feltétlenül.


Én inkább fogadnék fel ilyenkor szittert, mint a 11-es, bár eddig mindig volt egy közvetlen ismerős, akit meg tudtam erre kérni.


Szerintem 1-1 macskát be lehet vállalni, de olyan panziót, mint amilyen a kutyákkal működik én nem tudok macskákkal elképzelni.

2023. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#11 jaja én is valami ilyesmit választanék ha egy rokon/szomszéd se lenne elérhető.
2023. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze ezt úgy írom, hogy az áraiknak nem néztem utána :D
2023. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
most a 12-es válaszom miért lett lepontozva? Valaki szerint igazából nem is ez a véleményem? Vagy az volt kifogásolható, hogy 15 nm szerintem kevés egy macskának napokra?
2023. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak amikor szkeptikusan álltam a macskapanzióhoz, ne foglalkozz vele :)
2023. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a kerdezo eleg nagy paraszt, megkeresesre egyaltalan nem reagalt, ilyennek nem valo macska
2023. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ITGuy, hát jó, mindenesetre érdekelne a miértje... :D Már nem a lepontozáson vagyok fennakadva, mert az kit érdekel, de hogy miért? Az érdekelne :)
2023. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
a kérdező egy 12 éves fogyatékos kislány teljesen mindegy miket talál ki nyilván nem lesz macska panziója
2023. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!