Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska panzió nyitásához...

Macska panzió nyitásához milyen végzettség kell? A szomszédok beleegyezése szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
van egy tippem h ja
2023. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Végzettség valószínűleg nem kell hozzá.
2023. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mennyire lenne működőképes a dolog, tele lennél stresszes macskával akiket kiszakítottak a megszokott biztonságos környezetből, ráadásul van egy tippem, hogy nem kapnának elég saját teret, amin mással nem kell osztozni.
2023. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

3-as, akkor nezzuk a masik oldalt.

Ha hirtelen nincs hova tennem a macskat es el kell utaznom 2 hetre, mit csinaljak? Hagyjam otthon egyedul meghalni, vagy adjam be panzioba, amit gyulolni fog, de legalabb tuleli?


Na ugye. Igen, a macskaknak szar a panzio, de ez egy olyan dolog, hogy szukseges rossz. Ha nincs se barat,csalad, ismeros, akire ra lehetne bizni, akkor jon ez.

2023. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy panziót ahhoz, hogy működhessen úgy kell kialakítani, hogy a macskának a lehető legkevesebb stressz jusson. Ergo nem egy kisszobába lenne bezsúfolva az összes macs.
2023. márc. 21. 10:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá végzettség, ellenben NÉBIH engedélyhez kötött, mert állat-egészségügyi szabályoknak meg kell feleljen a hely. Ők bejegyeztetik aztán kormányhivatalnál is.
2023. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
#4 világos, én kicsit üzleti szempontból is néztem a dolgot, én valami olyasmiben gondolkoznék, hogy házhoz megy a sitter, itt ugye a legnagyobb problémát az okozná, hogy a kliensnek valahogy biztosítani kellene, hogy az értékei biztonságban vannak. Ezt akár egy folyamatosan működő testkamerával lehetne biztosítani.
2023. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
#5 világos, de már az egy komoly stresszforrás, hogy nincs otthon, szóval itt már olyanban is kellene gondolkozni, hogy különböző tárgyakat, pokrócokat, miegyebet is el kellene vigyetek, ami átvette a szagokat és megnyugtatják a cicákat, például a mieinknek megvan a rejtekhelyük az ágy alatt ha valami nem oké, azokat az ágyneműket, párnákat amin az ágy alatt aludni szoktak átvinném amik már átvették a szagukat. Viszont ez pár napos elutazásnál nem feltétlenül érné meg a hercehurcát. Meg persze lehet nyugtató párologtatót berakni mindegyik cicához, de nem tudom az mennyire használ/egészséges.
2023. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván, semmi nem pótolhatja a megszokott környezetet, de aki empatikusan áll ehhez a kérdéshez, az igyekszik megtenni mindent. Ez egy tök jó ötlet, hogy saját tárgyakat is hozni a cicával, amikor beadják Őt rövidebb-hosszabb időre.
2023. márc. 21. 12:40
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez még egy felmérést megér majd, hogy mennyire van igény vajon erre, vagy a legtöbben megbíznak egy rokont, ismerőst. Ha belegondolok Én magam senkire nem bíznám a sajátjaimat, inkább nem utazok, viszont vannak, akik pl. facebookon keresnek embert ilyen feladatokra, ha pl. üzleti ügyben utaznak el.
2023. márc. 21. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!