Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak én gondolom úgy,hogy a...

Csak én gondolom úgy,hogy a macskák a mi kajánkat jobban szeretik,mint maga a macska eledelt?

Figyelt kérdés
Pl csirke falatkák,sonka...

2023. márc. 6. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Persze, ez egyértelmű mivel sokkal finomabbak. A kutyák is imádják az emberi ételeket felvágottaktól kezdve a fűszeres kajákig, az enyém a krumplit is szereti. Náluk is az íz dominál mint az embereknél.
2023. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ha olyan eledelt veszel neki, ami a legalja teszkós szar, akkor az lenne a furcsa, ha azt szeretné jobban.

A macska húsevő, ha az eledelben van 30% hús, ami főleg szemét, de ráírhatják, hogy hús, te meg Prágai sonkát eszel, nyilván a tiéd ízlik neki.

2023. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Az ő kajájuk jórészt gabona+ki tudja mi jóhogy a te kajád jobban szereti az mégis minőségibb.
2023. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
csak szolok hogy a krumplit nem eheti a kutya..
2023. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk javarészt a házikoszt maradékát kapják. Imádják a pöcit, meg a lucskos káposztát.
2023. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

az enyém pl nem szereti jobban, de nem is szoktam neki adni ilyesmit, normális prémium minőségű macskaeledelt kap ami neki való.


abból amiket mi eszünk, nagyon max natúr sült húst kap vagy nyers csirkét.

2023. márc. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Nekem két macskám van, Sabrina nem hajlandó megenni, de még megszagolni sem semmit a tányéromról, akkor sem, ha kimegyek a szobából. Theo, a fiú, ő lehúzta a sonkát és a sajtot a kenyérről, mindkettőbe beleharapott, és mindkettőt kiköpte és arrébb ment. A tejbe beleszagolt, de nem nyalt bele, nem tetszett neki, a szardiniás konzervbe belenyalt, de otthagyta (kamerával vettem fel, hogy mit csinálnak, ha két órára otthagyom őket egy sonkás szendviccsel, amin sajt is van, és vajjal és tejföllel volt megkenve a kenyér, egy kicsi, alacsony tálka tejjel, és egy nyitott olajos szardinia konzerv).

Mindkettő ivartalanított, mentett cica, Sabrina kb 2 éves, Theo kb 4, és kb egy éve vannak velem. Mindkettő a csirke cica-konzervet szereti a legjobban, de megeszik a tonhalasat vagy lazacosat is. Az embereknek szánt tonhal vagy szardinia konzerv nem érdekli őket, inkább nem esznek.

Előtte-cicám 19 évesen halt meg, ő sem szerette semmilyen én-ételemet, pedig mindig az ölemben ült, ha leültem bárhová. Akkor is, ha ettem. Sosem fogadta el, akármivel kináltam. Ő a halas cicakonzerv-kajákat szerette, de sosem volt hajlandó megenni, ha az embereknek szánt szardíniával vagy tonhallal kináltam. Csak a macskakaja érdekelte.

Csak benti cica volt, most Theo és Sabrina is csak benti cicák.

Szerintem a sót nem szeretik az emberi kajában (csak tippelek).

Szerintem ahogy az emberek is, a cicák is különbözőek, és nem szabad általánosítani.

2023. márc. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

#2: "a legalja teszkós szar"

Egyáltalán nem a legalja a Tesco saját tálcás eledele, amit most 147 Ft-ért árulnak. A felirat szerint 60% a hústartalma, eddig minden általam etetett kinti macska szerette, sőt az otthoni macskáimnak is ízlett, amikor próbaképpen adtam nekik belőle. S bár főleg jobb nedvestápokkal etetem őket, egy sült csirkecombról lefejtett húst bárminél szívesebben megesznek.

2023. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

#5:

Nem kell reklámozni, hogy egy vidéki gyökér vagy.

2023. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy kollégám, volt 3 macskája, minden nap hazavitt a céges menzáról egy táska ételmaradékot nekik. Akkoriban egyáltalán nem lehetett a boltokban macskaeledelt kapni.
2023. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!