Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, 5 napja nem...

Eltűnt a cicám, 5 napja nem láttam, és ő nem szokott ilyeneket csinálni, hogy eltűnik ennyi időre. Mit tegyek, és hogy keressem meg?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 18:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

“ el tudom képzelni, ti milyen álatt tartók vagytok/lennétek”

Felelősek.

2023. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hazajött a cicánk, elvittük orvoshoz. Sok gondja van, szinte megvakult. Van egy lyuk a fején, ha kiengedjük, meghal. Szomorúak vagyunk, és aggódunk érte. Mi is felelősek vagyunk, de sír, ha menni akar. Egyébként csak 1-2 órára szokott elmenni, csak most az egyszer nem jött haza.
2023. febr. 22. 18:07
 23/23 A kérdező kommentje:

A kedves üzenetet egy aggódó tíz éves kislány írta.

Én,mint az apukája annyit hozzászólnék, hogy a fent említett cica egy hozzánk szegődött kan macska. Eddigi tapasztalatok alapján naponta jött s ment.

Megjött és hát élet veszélyes állapotban van. Ám ahogy eddig is most is Orvossal karöltve meggyógyítjuk.ivartalaníttatjuk.

Azért vannak még kedves kommentelők is azoknak a kislány köszöni a biztató szavakat.

Akik pedig másként látták ezt a kis sztorit azoknak tanulságos lehet.

A gyermek még nem érti miért hajtja a macskát a vére :)

Nos ennyi.

2023. febr. 22. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!