Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, 5 napja nem...

Eltűnt a cicám, 5 napja nem láttam, és ő nem szokott ilyeneket csinálni, hogy eltűnik ennyi időre. Mit tegyek, és hogy keressem meg?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 18:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ezt fogjuk tenni, teszünk ki plakátokat. Ő az utcánk macsakakirálya, az úton mindig gyorsan átszalad, okos cica nagyon.
2023. febr. 21. 06:42
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer két hónap után jött haza a macskám,akkor már 12 éves volt.Tavaly halt meg 18 évesen.
2023. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

#11

Ja, aztán majd elütik, és lehet hüppögni. Vagy mérget eszik, kinyírja egy kutya, megtetszik valakinek, stb.

A következő macskádat ivartalanítsd és ne engedd szabadon kóborolni, úgy jellemzően tovább él. Nem is értem hogy ha állítólag így aggódsz érte akkor miért így “tartottad”…

2023. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő.

A mi cicánkat nem lehet bent tartani, mert akkor karmol, nyávog, sír. Azért nem ivartalanítottuk, mert úgy éreztük, hadd legyenek gyerekei, éljen úgy, ahogy szeretne. Kinti-benti, szeret minket, bízom benne, hogy a haza talál. Aki negatívat írna, az inkább ne írjon. Nem azt kértem, hanem segítséget.

Köszönöm :)

2023. febr. 21. 17:57
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyébként így szegődött hozzánk, az állatorvos is azt mondta, ilyenkor már nem érdemes, úgysem lehet bent tartani.
2023. febr. 21. 17:59
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Legyenek gyerekei, éljen úgy ahogy szeretne???? Ugye tisztában vagy vele hogy a macska állat, nem ember???? Jézusom.
2023. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk, ha annyira aggódnál nem engednéd kóborolni. Itt indul a felelős állattartás.


Jó eséllyel hazamegy - egyébként vszeg nem fog. Szerencsétlen.

2023. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Azért nem ivartalanítottuk, mert úgy éreztük, hadd legyenek gyerekei - ostoba vagy és még reklámozod is. Pacsi.
2023. febr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Idézem; Aki negatívat írna, az inkább ne írjon. Nem tudtok olvasni?!? Egyébként hazajött,el tudom képzelni, ti milyen álatt tartók vagytok/lennétek. Ilyen emberektől inkább nem kell segítség.
2023. febr. 22. 16:38
 20/23 anonim ***** válasza:
12-es voltam,pont 10 perccel ezelőtt néztem meg a gyakorit,nagyon örülök hogy hazajött a cicád.A mienk mikor elment már meg is gyászoltuk,megsirattuk.Apukàm viccelte meg anyukàm éjjel,hogy keljen fel,mert vendég jött :)
2023. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!