Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskát hogy lehet...

Kinti macskát hogy lehet végleg bentre szoktatni?

Figyelt kérdés
Két éves cicáról van szó, sokat fázott, sokszor megverte a többi kandúr macska, tavasszal és nyaron emiatt mindig hatalmas sebek borították. Úgy döntöttem befogadtatom anyukámmal (úgy is régóta gondolkozott egy cican). Előzőleg sokszor beengedtem mikor erre járt, volt hogy nálam volt 5-6 órán keresztül és még mindig nem akart kimenni. Nagyon szeret bent lenni. Most viszont eltelt 3 nap mióta anyumnál van (emeletes panel) és anya mondja hogy esténként az ablakban nyávog. Nyilván ki akarna menni. Nappal viszont nagyon jól elvan, bújik, eszik, játszik, alszik. Ez egy múló állapot? Tapasztalatok?

2022. dec. 14. 12:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20: igazából nemcsak a 17est, hanem a 9est is én írtam, szóval nem nyert.
2022. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 És akkor mi van? a #17-es választ akkor is megspórolhattad volna. Értő olvasás.
2022. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"akkor is megspórolhattad volna. Értő olvasás."


:D


értő olvasás, mi? azt írtad, nem a kérdésre választam, erre írtam, h de korábban válaszoltam rá, te érdemben hozzászóltál a kérdéshez?


feljöttél, jól meg akartad mondani, de csak leégetted magad, előfordul.

2022. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 Nekem is volt egy korábbi válaszom, igazából csak nem tetszett, hogy valaki kipécézett valaki mást, hogy minek ír olyat, ami nem a kérdésre válaszol. Látod, a #23-as válaszod sem a kérdésre válaszol, de nem tudod elengedni. :D :D Amúgy nézz szét ezen az oldalon. Aki nem trollkodni jár ide, az hülye, mert a normális kérdéseket nem itt teszi fel senki.
2022. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%
Azért kíváncsi vagyok, hogy ha az agyon szeretgetett fogságban tartott állatok beszélni tudnának, ezt kérnék-e. Városba nem való macska, vidéken pedig a macskák nincsenek extra veszélyben. Persze, történnek néha balesetek, de ez nem minden álattal fordul elő, akivel pedig előfordul, addig is ÉLT! Fogságban élni, nem valódi élet. Emberek sem akkor élnek sokat, ha 100 évig élnek, hanem ha megélt sok-sok éleményt.
2022. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!