Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól gondolom, hogy a tüzelő...

Jól gondolom, hogy a tüzelő kan macska akkor is rámászik a nőstényre, ha az ivartalanítva van?

Figyelt kérdés
Mindkét cicánk benti. Ezen vitatkozunk anyával jelenleg, mert én ivartalanítani akarom a hím cicánkat (önköltségre) még mielőtt elkezd tüzelni, ő meg azt mondja, hogy felesleges, mert ivartalanított nőstény macskára nem mászik rá. Nekem meg az a meglátásom, hogy ha ezek a plüssökre, emberi lábra, székre, stb rámásznak, akkor a nőstény macskára is rá fog, ami szerintem kínszenvedés lenne a nősténynek mindennemű szaporodási ösztön nélkül. Most kinek van igaza?

2022. nov. 7. 11:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Köszönjük a kioktató és degradáló kommentet, remélem szebbé tette a napod. Egyébként nem hiszem hogy a macskák szaporodása része a biológia/ komplex természettudomány anyagnak.
2022. nov. 7. 15:32
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
A mi kandúrunk is tüzel, fogy a szén a pincéből keményen. Mit lehet tenni?
2022. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

A tüzeles az egy időszakos dolog, a nosteny macska kb 2 hetente havonta eljatsza ivarzasi idoszakban. A kandur nem tuzel, hiaba veszed kioktatasnak tenyleg lenyeges, tekintve hogy kandur macska folyamatosan szaporodna. Es eleg hulyen hat a kifejezes mert azt feltetelezne hogy csak idoszakosan tenne...

De amugy jobban jartok ha ivartalanitjatok, ti is es a cicak is

2022. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!