Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól gondolom, hogy a tüzelő...

Jól gondolom, hogy a tüzelő kan macska akkor is rámászik a nőstényre, ha az ivartalanítva van?

Figyelt kérdés
Mindkét cicánk benti. Ezen vitatkozunk anyával jelenleg, mert én ivartalanítani akarom a hím cicánkat (önköltségre) még mielőtt elkezd tüzelni, ő meg azt mondja, hogy felesleges, mert ivartalanított nőstény macskára nem mászik rá. Nekem meg az a meglátásom, hogy ha ezek a plüssökre, emberi lábra, székre, stb rámásznak, akkor a nőstény macskára is rá fog, ami szerintem kínszenvedés lenne a nősténynek mindennemű szaporodási ösztön nélkül. Most kinek van igaza?

2022. nov. 7. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
A fő kérdésre válaszolva. Nálunk is ez a helyzet, a mi szuka macskáink is ivartalanítva vannak és mégis jönnek a kan macskák ezerrel udvarolni.
2022. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Rá fog mászni, ahonnan hoztam már ivartalanítva a nőstény cicám, a kandúr állandóan kergette. Kandúrokat főleg érdemes ivartalanítani, mert gyakran jelölik a területüket nagyon büdös, nehezen eltávolítható vizelettel.
2022. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is megpróbálta megugrani a kamaszodó kandúr az ivartalan nőstényt. Ez volt számomra a jel, hogy elkezdett ivarzani és ideje az orvos felé venni az irányt.
2022. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Anyad elsokent fog rohanni a macskaval ivartalanitasra, amint az elkezd jelolni. Mert fog. Undoritoan budos pisis lesz minden.


Ha biztosra akartok menni es ezt meg akarjatok elozni, vigyetek el, ha megvan mar 2 kg es 5-6 honapos, akkor mehet :)

2022. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést mindenkinek. Kértem időpontot az ivartalanításra.
2022. nov. 7. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Mondom én olyanok a nők is, mint a macskák, hisztiznek amiatt az 1 perc miatt. Empátiátlan banda.
2022. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
A oan macska spriccel, undorító szaga van. Mindenetek olyan lesz es a szagat sem lehet soha soha komosni! Minden ember kerülni fog titeket
2022. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
A kanDÚR nem tüzel, azt az ivaros nőstény szokott. De mindenképpen az ivartalanítás a megoldás, mert ha el kezd jelölni (spriccelni) annak a szagát az életben nem tünteted el..és gondolj bele/anyukád gondoljon bele hogy a ruhák, falak, bútorok fogják bánni..
2022. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi egy komplett ülőgarnitúrát dobtunk ki, mikor Pisti cicánk nagyfiú lett...😻
2022. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Úristen....nálatok nincs biológia óra?


A hím macska NEM tüzel. Maximum ivarérett lesz.


Mostanában egyre gyakrabban olvasom itt, hogy "tüzel a kandúr". Ez szomorú. Ez azt jelenti, hogy a fiatalabb generációk egyre kevesebb tudással rendelkeznek a saját környezetükről.


Mi lesz a következő? Hogy a kandúrt is az első tüzelés előtt kell ivartalanítani?

.......

2022. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!