Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etethetem-e többféle módon a...

Etethetem-e többféle módon a macskám?

Figyelt kérdés
2 cicám van,házi,benti cicák, 1 fiú kb 3 éves,1 kislány 1éves,ivartalanok.Anyagilag nem engedhetem meg,hogy teljesen,barf, hús alapú étrenden legyenek,viszont azzal összezavarhatom az emésztésük,hogyha néha,heti 1x mondjuk egy kis szarvas húst vagy bárány belsőséget és mellette ugyanúgy konzervet meg tápot kapnak?

2022. okt. 25. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorin itt ilyet tilos irni, hogy keverheted, mert keresztre feszitenek :DD

De en azt mondom, hogy figyeld a macskakat, ok hogyan reagalnak erre, milyen lesz a kakijuk, hanynak-es stb.

Van, amelyik tenyleg nem birja a vegyes etetest, de amugy szerintem ezzel nincs baj.

Az en cicam is szokott kapni heti ketszer-haromszor egy kis neki fozott husit/ belsoseget, olaj, fuszer stb nelkul. Amugy jo minosegu tapot eszik, de neki nincs igy baja.

Bar annyi, hogy en a helyedben nem nyersen, hanem inkabb fove adnam. A nyers lehet okozna egy kis problemat, mert nincs hozzaszokva.

2022. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak jutifalat szintjén kapna egy-két kocka nyerset, az nem probléma. A gond az amikor pl egyik nap táp, másik nap nyers.
2022. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Én azt tapasztaltam, hogy inkább kutyáknál gond, ha össze vissza esznek mindent.

Cicák szeretik és igénylik a változatos étrendet.

Enyémek kapnak nyers és főtt/sült húst, halat, tojást egyaránt, meg más házi kosztot, levesből zöldséget, főzeléket is, mellette konzerveket, abból is mindenfélét, pástétom, aszpikos, szószos, szoktak kapni tejtermékeket, túró, kefir, joghurt, sajt és még tejet is, illetve száraz tápot is kapnak, mindemellett pedig nyers zöldségeket is esznek, salátát, reszelt nyers sárgarépát, uborkát, céklát, meg imádják a savanyú káposztát is és az asztalt gyümölcsöket, áfonya, barack és az olajos magvakat, dió, mandula, szotyi.

2022. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!