Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnám elhelyezni a...

Hol tudnám elhelyezni a macskaalmot?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám. Pincsi. Sajnos ő szereti csócsálni a cicakakit és manapság már külön az almot is. A régi cicánknak a mosógépre raktuk az almot.

De a mostani cica nem hogy a mosógépen még a fürdőben se hajlandó elvégezni a dolgát. Azt lehet tudni róla hogy örökbefogadott cica 1 éves. Most van nálunk kb 1 hónapja. Amikor rá tettem a tetejét az alomnak akkor se akart belemenni. Magasítani kellene fokozatosan, de hogyan?

Tényleg a mosógép lett volna most is jó..

Amikor beraktam a fürdőbe az almot nem ment be hanem ágyba vizelt meg a kanapéra.. pedig akkor a földön volt.

A kiskutyámnak nem tesz jót az alom. Múltkor nagyon sokat hányt meg feldagadt az arca. Valószínű az alomtól..

Nappal mikor dolgozunk külön vannak zárva. De amikor otthon vagyunk nyitva van a szoba ajtó. Nem zárhatom ki a kiskutyát mert akkor meg bevizel a magány miatt, ugyanis mikor nem foglalkozunk vele a szorongása miatt beszokott.. ez már csillapodott, ezért nem akarnám kizárni..

Amikor örökbe akartam fogadni 1 cicát akkor nem tudtam hogy ezzel gondok lesznek. Mondom ott a mosógép.. mit lehetne tenni???


2022. okt. 17. 15:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10

Rászólok akkor nem csinálja, de amint nem figyelek rögtön megy oda. Az a baj a pincsi az iszonyat makacs fajta.. volt másfajta is . Azt nyalta fel először.

Most arra gondoltam hogy veszek egy 30 cm magas kisasztalt és arra felrakom. Talán felmegy a macska. A kutya oda már nem menne. Nem is éri úgy el.

2022. okt. 18. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!