Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Behoztam egy bolhát a macskáró...

Behoztam egy bolhát a macskáról, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyet láttam csak, de nem tudtam össze nyomni és elugrott. Porszívóvozás csak reggel játszik, mert már alszanak.


Tud ez a kis szutyok egyedül kárt csinálni, főleg úgy élni, hogy nincs emberen, vagy állaton?


2022. aug. 1. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tud.

Talán felelősen kéne macskát tartani és rendesen használni rajta élősködő elleni szert.

Gondolom akkor féreghajtva, ivartalanítva, oltva, chipezve sincs szerencsétlen.

Aztán meg vagy lepődve hogy bekerült a házba a bolha.

2022. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lett még egy háziállatod, barázkozz meg a gondolattal
2022. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Chipen kívül mindegyiket megkapta, és viszük állatorvoshoz minden évben. Okostojás.


Bolhát is össze szedi, mikor kivan engedve. Úgy, hogy nyakörv van rajta.


Annyira bírom a formádat, mikor pofázol, aztán fogalmad sincs a dolgokkal. Gondolom sok ember vesz körül és tud elviselni a mindennapjaidban.

2022. aug. 1. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod, hogy nem jo a nyakorv, mert rendszeresen bolhas lesz, miert nem valtasz valami masra? Kinti macskanak egyebkent is inkabb cseppet kene kapnia nyakorv helyett.
2022. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Eleve kint tartani macskát... Ezt a primitívebb réteg csinálja.
2022. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Kint tartani a macskát" igen, kivan engedve, mert eleve egy macska nem ahhoz van szokva, hogy egész nap zárt ajtók között legyen.


Primitívebb réteg, ezt most elnézem neked. Mert valószínű iskolázotlan vagy, és nem vagy tisztába a szó jelentésével.


Csepett is kapnak, már többször is. De mindig bolhásak lesznek nyáron, valószínű idegen macskáktól leginkább.


Nyakörvet, meg mikor kivannak engedve akkor szokták megkapni, általában hetente másikat.

2022. aug. 2. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, iskolázatlannak pont te tűnsz. Kisiskolás helyesírásod van. Plusz ugye a falusi bugris hozzáállás az állattartáshoz mindent elmond.
2022. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!