Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek velük?

Mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés

Munkából haza felé egy lezárt karton dobozban találtam két kismacskát. A sírasukra figyeltem fel. Nagyon kicsik, a szemük sincs nyitva.


Mit tudok tenni értük, hogy megmeneküljenek?


2022. júl. 23. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, vagy menhely, ők biztos tudnak segíteni. Illetve civil állatvédőket is hívhatsz, hogy kikhez tudsz fordulni. (Találtam egy ilyen oldadlt, itt van elérhetőség is különböző szervezetekhez, de nem tudom mennyire up to date: [link]
2022. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tápszerrel lehet őket etetni fecskendőből, míg ilyen picik, néhány óránként enniük kell. Próbálj segítséget kérni macskamentőktől, legalább tanácsot adjanak, mert biztos teltház van náluk is.
2022. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a környéketeken anyamacska, aki mostanában ellett? Hátha elfogadja őket, amíg ilyen aprók. A siker nem garantált, akkor marad a cuclis etetés.

Gyorsan kellene lépni, nekik nincsenek fél napjaik arra, hogy várjanak a kajára.

Aranyos vagy, hogy összeszedted őket.

2022. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2022. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szereztem tejpotló tápszert, míg nem találok megoldást.
2022. júl. 23. 20:44
 6/10 A kérdező kommentje:
2022. júl. 23. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cukik. Elfogadták a kaját?
2022. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, elfogadták.


3 óránként kapnak enni, nedves törlővel a wc-zéd is megy.

2022. júl. 25. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Gratulálok, egy igazi hős vagy! Remélem minden rendben lesz!
2022. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon cukik! Fehér cicára sok jelentkező lesz, de figyelembe kell venni hogy ők a pigment hiányos bőrük miatt fokozottan UV érzékenyek! Csak benti tartásra add őket majd, mert ha sokat vannak napon, el tud rákosodni a fülük sajnos. És az is előfordulhat hogy süketek, ez is fehér cica gond.

Kitartást hozzájuk ❤️

2022. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!