Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyaralunk és nem eszik a...

Nyaralunk és nem eszik a cicám, kell aggódnom?

Figyelt kérdés

2 cicám van, 1 házi és 1 sziami. 4 napja nem vagyunk otthon, a cica vigyázó napi 1 órát tölt velük (kettéosztva, reggel, este), a házi cicának semmi baja, de a sziámi 2 napja alig eszik.

Nagyon kis súlyú lány cica, 2 kg összesen, és alapból rendkívül válogatós ételek terén. (Orvos tud a súlyáról, 3 éve ekkora, nem betegség miatt ilyen pici.)

Viszont most aggódom, hogy nem eszik. Mozog amúgy, videoztunk a vigyazoval és nem tűnt betegnek, de még 6 nap, mire otthon leszünk. Ha valamennyi fogy az ételből, ne aggodjak, kibirja ezt a pár napot? (Amikor a cicaszitter elmegy, reggelre azért látszik, hogy evett valamennyit, de jóval kevesebbet, mint egyébként, nedves eledelt meg egyáltalán nem.)

Kétségbe vagyok esve. :(


2022. júl. 21. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Sajnos, tehetetlen vagy, következő alkalomnál erre tudsz készülni majd, most nem. De gondolj arra h az élet ösztön az élet ösztön. Bekapcsol nála is, nem fog éhenhalni. Ha olyan a szitter, vigye el orvoshoz, ahova ti jártok, már ma. Adhat neki vmi szurit, akármit ami kicsit megtámogatja.
2022. júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressz is, de akár a meleg is hozzájárulhat az étvágytalansághoz. Ha valamennyit azért eszik, akkor én nem aggódnék nagyon. Viszont legközelebb esetleg keressetek macskabarát szállást, és akkor nem kell otthon hagyni a cicákat.
2022. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérhetne a szitter az állatorvostól egy Calopet pasztát, abból adogasson neki reggel-este.
2022. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tegnap már sokkal jobb bőrben volt, szarazat eszik és jatszott is sokat. Megnyugodtam! Köszönöm a tanácsokat! <3
2022. júl. 23. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!