Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám pocakján?

Mi lehet a cicám pocakján?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy egy nagy piros folt van a pocakján és gyorsan lefertőtlenítettem ügyelve hogy nehogy lenyalja addig tartottam.

2022. jún. 13. 21:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] ez a kép
2022. jún. 13. 21:30
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem értek a macskákhoz de komolynak tünik. Vagy lehet, hogy csak bele akadt valamibe a macska és kitépte a szőrét. Igy a bőre is megsérült egy kicsit. Ha kb 2 nap mulva is ilyen lesz akkor én elvinném orvoshoz.
2022. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem néz ki jól. Én már holnap vinném dokihoz.
2022. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
El kell vinni orvoshoz, hogy mielőbb elkezdődjön a kezelés.
2022. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Állatorvoshoz nem tudom vinni. Messze van tőlünk és a szüleimnek nincs ideje elvinni.Mostmár kezdett halványulni, ahogy a reggel megnéztem. Gondoltam hogy rühös/ótvaras de mivel még csak 1 hónapos és 2 hetes így gondolom nem lehet,mert más macskákkal nem találkozik csak az anyjával s a tesóival, és a többin semmi ilyen elváltozás nem lehet.
2022. jún. 14. 10:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagyis nincs semmi baja a többinek, gondoltam lehet kitépték a szőrét a tesói játék közben, mert ő a leg izgő mozgóbb és mindenkivel verekedik
2022. jún. 14. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltad, hogy 6 hetesen ugyan nincs semmi baja, csak egy kicsit ótvaros.

Szaporítotok, állatorvosra bsztok pénzt költeni, gondolom oltást sem kapnak, ha csak összevissza szaporodnak. Minőségi tápról, stb nem is beszélve. Állattartási kultúra nulla.

2022. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel van baj, hanem a távolsággal,de sajna anyád nevelése is nulla.
2022. jún. 15. 21:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Oltásuk az anyjuknak van. Azért kérdeztem hogy mi baja lehet hogy hátha valaki okos ember is válszol aki ért hozza( sajna nem te lettél az) hogy hátha megúszom hogy ne kelljen kocsiba tenni s elvinni 50km-re.
2022. jún. 15. 21:16
 10/12 A kérdező kommentje:
De mivel begyógyult így szerencsére nem óvatos egy kicsit se🥰
2022. jún. 15. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!