Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macska amelyik nem...

Van olyan macska amelyik nem tépi szét a papírt?

Figyelt kérdés

Láttam olyan macskát aki szét tépi a pappír zsebkendőt, és újságot is, és ez elég aggasztó mert nekem rengeteg könyvem van a könyves polcomon othon és ha örökbe fogadnék egy cicát, az szét tépné a könyveimet is?

Vannak macskák akik nem tépik le falról a posztert vagy a tapétát és nincs pappír fétisük? Ha vannak azok milyen fajták?



2022. jún. 5. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A macskákat ilyenre nem lehet megtanítani. Nem javaslok neked háziállatot, mivel látható, hogy nincsen fogalmad róluk.
2022. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kartondoboz szerintem más, anyagra is. Azt nálunk is szétcincálják a macskák, vagy legalábbis az egyik, de könyvet soha egyszer sem bántottak, pedig elég kemély könyvhörcsög vagyok. :)
2022. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám kölyökként folyamatosan szétszedte a zsepiket, akár taknyos volt akár nem. Ha valami kis cafat papírt talált a földön, pl rágós, azt is. De a könyveket ennek ellenére nem piszkálta sose. Felnőtt korára leszokott erről.
2022. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicces, hogy a kérdezőnek feljelentgetni van energiája, de a kérdésben a hibákat nem javíttatja, csak a főcímben.


Meg a cenzúra is ott a topon, aki belejavít, de 3 hibából egyet sikerül eltalálni.

2022. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha semelyik macskám nem csinált ilyet életem során, pedig soha egyiket sem tanítottam, hogy ne csinálja. És életem során jó sok macskával volt dolgom, mindig volt minimum három, néha akár hat állandó,(természetesen oltások, macskabiztos kerítés, mindenre figyelve) plusz helyi állatvédelemben kiveszem a részem, gyakran nevelek önkéntesen cicákat a gazdikeresésig, mivel a helyi menhelyen nincs ekkora kapacitás. Jelenleg tízen vannak összesen (egyébként 3 saját), a legfiatalabb pár hónapos, a legidősebb 16 éves. Semelyikkel nincs ilyen gondom.

(Privátot befogadási szándékkal nem kérek, nem Mo-n lakom, a kilétem nem fedem fel)

2022. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért csukott könyvet füzetet ha az asztalon is hagyod nem tép szét, a polcról végképp nek szedi le.


Az enyém imád cincálni, de csak ha egy újság van az ágyon pl és lelóg a fele, meg szétállnak a lapjai, és érted olyan hívogató neki :D


De ez ne akadályozzon a macska tartásban, el kell pakolni és kész, mondjuk alapból is rendetrak azért az ember. Egyébként nem jellemző a cicákra a rombolás, van hogy adok neki valami kartonlapot vagy akármit és akkor se hajlandó játszani vele ha lobogtatom.

2022. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Enyém papír fetisiszta, szeret minden papírt elcsórni, aztán szájában hurcolássza. Nem tépi, még át se lyukad, nyál sincs rajta, pedig ezeket játszani kapja (hagyom el neki).


Könyveimhez nem nyúl, eleve nem mehet fel a könyvespolc, csak szoktatás kérdése.


Egyébként könyv nem érdekli, csak papírlap, a könyv túl vastag, másmilyen szagú stb. Ha ott is hagyom a kanapén, max ráfekszik, ennyi.

2022. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
*könyvespolcra
2022. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!