Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macska amelyik nem...

Van olyan macska amelyik nem tépi szét a papírt?

Figyelt kérdés

Láttam olyan macskát aki szét tépi a pappír zsebkendőt, és újságot is, és ez elég aggasztó mert nekem rengeteg könyvem van a könyves polcomon othon és ha örökbe fogadnék egy cicát, az szét tépné a könyveimet is?

Vannak macskák akik nem tépik le falról a posztert vagy a tapétát és nincs pappír fétisük? Ha vannak azok milyen fajták?



2022. jún. 5. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, vannak. A jólnevelt fajta.
2022. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Két utcáról mentett sima házimacskám van, egyiket sem érdeklik sem a könyveim, sem a zsepi, sem semmiféle papír.

De én erről még nem is hallottam, hogy a macskák tépnék.

A kiskutyám anno piciként megrágott pár könyvemet, de a macskáimat soha nem érdekelték.

2022. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát pedig kölyök macskák voltak akik igen is szét tépték a pappírt és az ujságot is ....
2022. jún. 5. 11:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kölyök, addig sokkal cifrább dolgokat is művel, ez vele jár. Ha ezt el akarod kerülni, akkor fogadj örökbe felnőtt cicát.
2022. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A könyveim maximum akkor bánják a macskák jelenlétét, mikor valamelyik a nyitott könyvnek kezd el hízelegni olvasás közben, és hidegen hagyja, hány lapot gyűr fel. :D

De polcon, asztalon, éjjeliszekrényen stb. sose piszkálják.

Taknyos zsepit néha hajlamos ellopni az egyik, de csak ráfekszik, nem tépi szét, nem tudom, honnan jön ez neki. Korábban golden retim volt, az pl. rendszeresen tépkedte cafatokra a papírzsepit, ha haragudott valamiért. A macskák soha.

2022. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
A miénk még most is előfordul, hogy széttép papírt, pedig már 2 éves.
2022. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És nem lehet le szoktatni arról, hogy ne tépjen szét semmit?
2022. jún. 5. 12:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6. Vagyok. A könyveim sorban polcon vannak. De ha kartonpapír le van esve, annak simán neki esik.
2022. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésem nem lent 100%lékos helyes írással írva, el nézést kérek de diszgráfiás vagyok és enyhe autista is, ezért is szeretnék magamnak egy házi állatot örökbe fogadni hogy ne legyek magányos, és szeretet hiányos mert a dorombolás sok mindenre jótékonyan hat, olvastam róla.
2022. jún. 5. 12:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska más, ha az általad örökbefogadottról kiderül, hogy nem szeret hízelegni, mert nem olyan természete, mit csinálsz?
2022. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!