Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tehetném rajta túl...

Hogy tehetném rajta túl magam,hogy 2 macskám is elvesztettem?

Figyelt kérdés

Mindkettejük FIP-ben húnyt el. Az első cicusomnál nagyon előrehaladott volt. Az orvosok szerint azimmunrendszere rosszul reagált. Ellenanyagot sem termelt. Pár nap alatt elhúnyt. Pedig vittem kezelésre, kapott infúziót, meg mindent, amit kell. Mégis feladta.

A másik macskámmal 2 héten keresztül jártunk állatkórházba. Egy ideig bent is lakott. Minden kezelést, immunerősítést és gyógyszert megkapott. Mégsem bírta. Egy idő után teljesen kikészült a szervezete. Az orvosok szerint ha nem vetek véget a szenvedésének, csak nyújtom a kínjait, míg meghal. El kellett altattatnom.


És most itt vagyok teljesen értetlenül. Több százezer forintos kezelésekkel, éjt nappallá téve futkozva az állatkórházba, sírógörcsök és álmatlan éjszakák után egyszerűen nem tudom felfogni ezt az egészet. Nem tudom elfogadni, hogy nem tudtam megmenteni őket. Azzal vígasztalnak, hogy én megtettem mindent. De ez engem nem nyugtat meg. Azt érzem, összeroppanok.


2022. máj. 29. 03:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem,tedd helyre a kapcsolatod a világgal. Ne tekintsd a macskát embernek és barátkozz fajtársaiddal!
2022. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%
11 T pedig tanulj egy kicsit arról, hogy nem minden ember egyforma. Miért lenne attól abnormális kapcsolata valakinek a világgal, mert kötődik a háziállatához? Miféle felfogás ez?
2022. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!