Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ugrik egyet és...

A macskám ugrik egyet és egyből lepihen, miért csinálja ezt ?

Figyelt kérdés
Rosszak az ízületei?
2022. ápr. 9. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kifejthetnéd, mert így bármi lehet. Mennyi idős? Játékból, vagy indokolatlanul ugrik egyet? Mióta és milyen gyakran csinálja? Egyéb észrevétel, lihegés, viselkedésbeli változás van-e?
2022. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszonylag fiatal macska, lassan 3 éves. Úgy értem hogy pl leugrik valahonnan és utána egyből lefekszik ott ahol van. Amit nem szokott csinálni.
2022. ápr. 9. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna egy orvost felkeresni ezzel. Lehet szívbetegség is sajnos :(
2022. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, miből gondolod?
2022. ápr. 9. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Így van, igencsak esélyes a szívbetegség, ezért is kérdeztem, hogy liheg-e pl. Az ugrás megerőltető számára, kifárasztja a szívét, ezért fekszik el rögtön. Vidd orvoshoz.
2022. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem liheg, volt olyan hogy mikor sütött a nap akkor kint elkezdett futni, aztán utána semmi baja nem volt, napozott tovább.

De amint tudom viszem orvoshoz.

2022. ápr. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!