Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a macskám...

Mit csináljak hogy a macskám leszokjon róla?

Figyelt kérdés
egy hete észre vettem hogy a fotelembe néha belepisil egy kicsit kellemetlen a dolog, és nem értem miért csinálja ezt mikor van neki normális hely ahova végezze a dolgát de ide is ide szokott. tanácsolták hogy fujjam le sprével hogy ne érezze a szagot de nem jött be a dolog ugyanugy csinálja.bántani nem szivesen bántom mer nagyon szeretem de ez rosz dolog tőle és évek ota bent él kise akarom dobni a házból mer akkor rögtön megdöglene.és a macska alom is takaritva van redszeresen egyszerüen nem értem .
2009. aug. 31. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Igenis kell"bántani" vagy legalábbis fegyelmezni,ha csinálja akkor üsd meg kissé de ne nagyon,akkor ha többször csinálod majd megtanulja.
2009. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyem is probalkozott ilyennel, de magàtol el is hagyta hala egnek.

En nagyon kisikaltam a fotelt, hogy veletlenul se emlekezzen ra es ne erezze a szagot.

Ez bevalt nalunk, remelem te is sikerrel jarsz.

Probaltam belenyomni az orrocskajat, de az abszolut nem hasznal...

2009. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vegyél macskariasztó spray-t, és miután kisikáltad a fotelt, fújd be vele jól, olyan szaga van, amit cicák utálnak, és nem fog odamenni

nekem bejött

2009. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Macskát nem lehet nevelni erőszakkal, sőt semmilyen állatot. Rá kell jönni, hogy miért csinálja, ez nekem bejött. Nálunk féltékenységből tette, zavarta, hogy többet foglalkozom a másik cicával, de lehet féltékeny akár családtagra, pasira is. Ilyenkor több figyelmet kell neki szentelni, ez nekem bejött. Lehet viszont attól is, hogy ivaros és épp ivarérési időszakban van...Ivartalanítani mindenképp érdemes.
2009. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a macskariasztóval.

Egyébként nem váltottál almot?Mármint ugyanazt vetted amit eddig?

2009. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ugyan az van nem váltottam almot, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.
2009. szept. 4. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!