Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis cicának lehet baja?

Kis cicának lehet baja?

Figyelt kérdés
Munkahelyemre betévedt egy kis cica 4 hete, nagyon megszerettük, de hétvégén sajnos egyedül van. Teszünk neki sok vizet, száraz eledelt, tiszta almot és 17 fokos műhelyben van ami 10x5 méter. De mégis bűntudatom van hétfő reggelig hogy egyedül van, lelkileg nem sérül?
2022. ápr. 3. 08:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeretném haza hozni de kutyánk van a lakásban és nem egy cica barát kutyus. Hétfőn mihelyst beérek rögtön az ölembe ugrik úgy vár és pénteken olyan rossz ott hagyni, ahogy néz rám, de valahogy csak megszokja hogy két napot egyedül van, vagy ez nem így megy?
2022. ápr. 3. 08:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ennivaló, víz és alom, akkor kibírja. A 17 fok se kevés, nem lesz baja. Hétfőn pedig megdajkálod pótlólag :)
2022. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor lelkileg sem fog sérülni? Soha nem volt cicám nem tudom mihez hogy viszonyul. A kutyám mindent tud mikor dolgozok mikor érek haza, amikor indulok már fekszik is be az ágyba tudja hogy csak délután érkezem haza
2022. ápr. 3. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy! :) Nyilván jobb lenne neki, ha a hétvégén is emberek között lenne, de a lényeg az, hogy biztonságban van! Megszokja, hogy ez vanyés ennyi. Ez még mindig sokkal-sokkal jobb, mintha kint kóborolna, és ázna-fázna a hidegben! Esetleg vegyetek/csináljatok neki néhány játékot, amivel lefoglalhatja magát, ha egyedül van.
2022. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Hat az biztos, hogy nem szerencses bezarni es egyedul hagyni egy hetvegere, barmi tortenhet vele. Bar az teny, hogy nagyobb biztonsagban van, mint kint.

Nem tudnal neki gazdat keresni inkabb? Az lenne a legjobb.

2022. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem. A macskák hetekig is kibírják étlen szomjan. Amikor a mi kiscicánkat a szomszéd véletlenül bezárta a fészebe, csak egy hét múlva engedte ki és kissé lefogyott ugyan, de nem lett baja. Ennek meg kajája és vize is van és csak két nap. Szóval ne aggódd túl. Maximum amiatt aggódj, hogy nem tesz-e valami kárt.
2022. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tesz kárt nagyon kis okos cica. Próbáltam már gazdit keresni neki, három jelentkező volt de úgy éreztem nem bizhatom rájuk. Én egy 36 éves férfi vagyok, eddig nem szívleltem a cicákat hiszen kutyás vagyok de ez a korom fekete kislány hát beleszerettem. Mindenki azt mondja a barátaim közül hogy túl aggódom
2022. ápr. 3. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz semmi baja hétvégén. Kis kuckó, 1-2 játék, enni/innivaló és megszokja, hogy a hétvége szabadidő. Nagyon várni fog hétfőn. :)
2022. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!