Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megér ez a macska 600 eurót?

Megér ez a macska 600 eurót?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 12. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
7: Nagyon eltértél a témától, de szeretnék válaszolni. Az Ukránok csak egy példa volt, nem kötelező őket támogatni. Szerintem ha a háború elől menekülő Ukránokat támogatjuk azzal nagy mértékben csökkentjük a Magyar ellenességet. Ez a Kárpátaljai Magyaroknak is nagy segítség. Szerintem a menekültek nem elsősorban a Magyar ellenesek. Csináltak alávaló dolgokat az Ukránok, de azért a háborút nem érdemlik. A patrióták talán az egyetlenek akik örülnek hogy végre háborúzhatnak. Az érkező Ukrán állapolgárok nagyrésze Magyar származású. Ha így jobban tetszik hívhatod őket Magyarnak.
2022. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Te átutaltad az e havi fizudat az ukránoknak nagyszájú???Mert gondolom csak elvekben vagy nagyember.A kérdésre:A macskák nagyon drágák.Tehát simán megéri.Ha tetszik vedd meg.Szuper cica.Vannak macskafajták ami 2-3 milla.Ez még olcsó is.Egy macskáért mindent....
2022. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Csak ha elvégzi a házimunkát.
2022. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Akinek tetszik, annak igen.
2022. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
38%
Hogyne érné meg, nincs az utcán amúgy teljesen ingyen százezer kóbor macska.
2022. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

Jaj de utálom azokat akik azzal jönnek, hogy fogadj inkább örökbe.

Aki tenyésztőtől akar venni fajtatisztát az valószínű szeretné a macska személyiségi jegyeit is megvenni amik általában garantáltak az adott fajtánál.

Had döntse már el mindenki mire költi a pénzét. Amúgy meg a legtöbb menhely a pénzre megy, kb nem létezik ingyen befogadás. Sőt, még abba is belekötnek hány negyzetmeterre akarod vinni a macskát. Lehet az bármilyen fullos lakás ha nekik nem teszik valami oda se adják.

Igen megèr ennyi pénzt. Törzskönyvvel, oltásokkal együtt adják, így főleg.

2022. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem érné meg, mert csúnyának látom, de ha neked tetszik, akkor döntsd el te, hogy megéri-e.
2022. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

5,8 meg a többi 500%-osan igazat adok.

#17 Én meg azokat utálom, akik okoskodnak, miközben tök hülyék és még helyesen írni sem tudnak :)

2022. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Előbb gyújtanék fel 600 eurót, minthogy gyerekotthonnak adjam vagy az ukránoknak.

Nem kell szaporodni ha nincs pénzed felnevelni. Létezik óvszer és abortusz. Az ukrán cukormókusok meg mind 10-20 gyerekes "C"-k. . Eddig is volt belőlük elég itthon. Nem kell több parazita. Amúgy is van pofájukon bőr válogatni. Nyugdíjas otthonban a magyar moslékot kap enni, a drága ukránok meg éttermi kajákra fintorognak.


Kóbort meg fogadja be az aki tukmálja. Nem az én hobám hogy a tirpák fejetekkel nem ivartalanítotok, majd tátjátok a szátokat hogy nem tudjátok lepasszolni az évi 2 szaporulatot senkinek. Vannak akiknél nem fogyóeszköz, elél 10-20 évet is. Nem mibdenki "cseréli" őket fél évente.

Amúgy meg én 220e-ért vettem bengálit. Minimálbérért dolgozok. Egy cseppet se sajnálom ezt a pénzt rá. Bőven megérte.

2022. márc. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%

Mostani árfolyamon 600 euró az olyan 240 ezer. Ez persze nem aprópénz, de figyelembe véve, hogy egy elég ritka fajtáról beszélünk, ráadásul külföldi árak vannak (azért be kell ismerni, Szlovákiában ha nem is sokkal, de jobban élnek az emberek), nem sok egyáltalán. Itthoni tenyészetből származó Maine Coon cicánk került 200 ezerbe, pedig ez már azért egy elég népszerű fajta, sok tenyészet van Magyarországon is (mármint hivatalos, nem szaporító).


Egyeseknek meg pofát alapállásba. Qrvára semmi köze senkinek hozzá, hogy a kérdező milyen macskáért mennyi pénzt ad, mellesleg hogy mered te itt bárkinek is előírni, mit csináljon meg olyanokat ugatsz, hogy “undorító”, aki ellenőrzött helyről származó állatot vásárol?

Édes csillagom, ennyi erővel te legalább olyan undorító vagy, mert összeszedsz olyan macskákat az utcáról, akik szaporítók áldozatai. Nyilván fogják is tovább csinálni, amit csinálnak, ha azt látják, hogy úgyis befogadja majd őket valaki.

Gusztustalan, sarkított hozzáállás, mi? Na hát pont annyira, mint a te okádék kommentjeid, amikben nem mellesleg még politizálsz is burkoltan. Ja igen, van mentett cicám a fajtamacska mellett, akit pontosan ugyanannyira szeretek, csak mielőtt dumálni kezdenél, hogy nem tudok semmit a mentett állatokról

(mentett kutyám mellesleg még több volt). Ukránoknak meg egyébként a munkámból adódóan napi szinten segítek, kíváncsi vagyok, rólad ez mennyire mondható el. Nyilván max leba sztál eléjük egy doboz müzlit, hogy ezzel is eldicsekedhess. A magadfajta azért segít, hogy aztán felsőbbrendűnek érezhesse magát másoknál.

2022. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!