Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomjan halhat a macska...

Szomjan halhat a macska ivokut mellett?

Figyelt kérdés
Ujonnan vettem, meg nem lattam belole inni ket nap alatt, de egesz nap egyedul van otthon, lehet iszik olyankor, a kerdes, ha megsem, ugye azert inna belole, ha mar nagyon szomjas?
2022. febr. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy inna belőle. Tegyél ki tálakban is vizet.
2022. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen mellett biztos nem, mert egyértelmű neki, hogy ez vizes edény:

[link]


Az ilyen mellett talán szomjazik, mert ki kellene sakkoznia, hogy mi a fene is ez:

[link]

2022. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
21%
Ha olyan hülye, hogy nem iszik, akkor...így járt.
2022. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 Tesomnak es egy baratnomnek is pont olyan viragos van, de naluk hasznaljak a cicak. Mondjuk nem tudom, az elso naptol-e. Mindegy, majd hetvegen otthon leszek, akkor ugyis latom, iszik-e. (Amugy sem ivott a talkabol se soha kb amikor lattam, mindig keveset ivott, csapbol szeret inni.)
2022. febr. 24. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy használják a macskának van orra emberek,méghozzá nagyon jó.Nem kell semmit "ki sakkoznia" érzi a vizet ezért ha akar inni fog belőle..:D


Itató kútból szinte biztos,hogy iszik.A macska állóvízből nem szeret fogyasztani ezért is mennek mindig a csapokból,kádakból,zuhanyokból is inni.Alapvetően minden téren ők az egyik legtisztább állatok.

Mosakodnak,csak friss táplálékot esznek (friss hús,frissen bontott konzerv,friss táp),és nem isznak állóvízből csak ha muszáj.

2022. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem naponta 3 deci vizet iszik + 3-at kipancsol. Az csak feltűnik egy 6 decis tartályon, hogy hiányzik-e a fele!
2022. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 Hat ezt nem jutott eszembe megnezni🤣 De koszi a tippet. Mindegy, majd hatha holnap latom is ot hasznalni a cuccot.
2022. febr. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!