Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám megetetni a...

Hogyan tudnám megetetni a macskámmal az összetört gyógyszert?

Figyelt kérdés
1 tablettát kell összetörni, és a port bekeverni a kajájába. Viszont iszonyúan keserű a gyógyszer. Megkóstolja az alutasakost, és ott is hagyja. A cicamájast nem szereti. Pedig naponta be kéne vennie, de így fogalmam sincs, hogy fogja. Könyörgöm olyanokat ne írjatok hogy fogjam le és borítsam a szájába, mert nem fogom.

2022. febr. 21. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kenytelen leszel kicsit szívtelen lenni, különben meghalhat, ha olyan a baja! Lehet választani.

Minden cicát fel lehet amúgy venni, majd tát, gyógyszert be, majd száj becsuk pár másodpercre. Lenyeli magától fél pillanat alatt! Amúgy ha csak sima féregtelenítő, az helyett lehet spot-ont is venni! :)

2022. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A macskával való kapcsolatodat akkor kezd el ápolni, ha meggyógyult, most az élete a fontos vagy az, hogy simogasd?


A fecskendő a legjobb megoldás.

2022. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Pedig az orvos is ugy mutatta le kell nyomni torkan

De en egyszerubbnek találom osszetorom kanallal nyomkodom szet es bele keverem konzerv kajaba

2022. febr. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem nem két napja van macskám, de a gyógyszer-beadás sosem sikerült. Próbálj meg egy 7 kg-os, "kézzel-lábbal" tiltakozó macsekot az öledbe fektetni és kinyitni a száját...Hihetelen erő van bennük. A végén már nem csak a cica sírt, hanem én is..: A fecskendő hiába "várt" feltöltve és a törölköző bekészítve.:(

A mostani cicám kisebb és sokkal barátságosabb, de ezt még vele sem lehet megtenni. A kajába elrejtés az első szemnél még működött, a másodiknál már hiába trükköztem.

2022. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a tejszínhab vált be.. 😂 összetörve belekavartam, kanállal be a szájába. Egyedül így nem köpte ki
2022. dec. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!