Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiket irritálnak, idegesítene...

Akiket irritálnak, idegesítenek a macskák, mi okuk van rá?

Figyelt kérdés

Kb 20 éve kertes házban élek, sosem zavart, ha egy macska átcammogott a kertemen.

Gyakorlatilag észre se vettem őket.

De látom itt is van pár olyan, akik úgy érzik, kb mintha tigrisek, vagy oroszlánok lennének a macskák.

Komolyan nem értem.

"tartsák bent a telken belül"

Nem tudom ennek mennyi lehet az anyagi vonzata, de egy ilyen kerítést felhúzni lehet 10 milliós tétel is.

Van 2 macskánk most, muszáj a beteg szomszédom qrva madarai miatt, galambokat, libákat, kacsákat tart szabadon, erre jön a rengeteg egér, patkány.

Eleinte próbálkoztam egyesével fogdosni őket, de reménytelen.

ANTSZ meg nem foglalkozik vele, ahogy a jegyző sem. "Oldjam meg magam"

A 2 macsek meg elég jól ellátja a feladatát.

Másik szomszéd valamilyen két vakarék kutyát tart hasonló célból, de azok vinnyogva menekülnek sokszor még az egerek elől is. De legalább nonstop ugatnak 0/24-ben.


Tényleg kiket zavarnak a macskák, madarászokat, patkánytartókat?


2022. jan. 7. 04:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Ömlik a szádból a trágya, látszólag egy idegbeteg véglény vagy és akkor még te beteg f.szozol le másokat. :D

A napi gyógyszeradagod bevetted?

2022. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Ne nekem keljen már megoldani más macskájának kényelmi ügyét.

-

Van egyszerűbb módja is :)

-

Nehogymá ne rakjak ki kerti bútort a saját kertembe.

És szerinted "mi" vagyunk a betegf**** mert nem akarunk szarba lépni/feküdni a saját kertem udvarunkban.

-

Te hülye .. a kutyát hibáztatod, amiért a macskád át/be ment a kutya territóriumába :D

"Ép csont" a fejedben nincs, meg sajnos más sem nagyon ...

-

Béreljél csak :D Megsúgom, kevés lesz az a 3 ( tapasztalatból mondom ;) Azért mert te elrettentőnek tartasz 3 kancigányt :D Attól én még azokat reggelizek :D ( A faluba nem mernek bejönni - köszönet : MÖM !)

2022. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ez is valami idegbeteg cigány lehet, azoknak ez a stílusa. Normális ember amúgy sem áll szóba kancigányokkal. :D
2022. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Imádom a macskákat. De törvényi kötelessége a gazdinak a saját telkén belül tartani őket. Hiába ordítasz mint egy idióta, ha a macskád átmegy más telkére, és ott történik vele valami, szavad nem lehet. Csak a szegény macskát sajnálom ilyenkor, hogy olyan sötét gazdája van, akit nem érdekel, ha széttépi egy kutya, elüti egy autó, vagy megmérgezi egy ember.
2022. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 qkker1 ***** válasza:
100%

"AZ OLDJA MEG, HOGY A MACSKA NE MENJEN BE!"


Neked kell megoldani, hogy a macskád kerten belül maradjon!

2022. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!