Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrülünk a macskától?

Megőrülünk a macskától?

Figyelt kérdés

A miénk kb. 9 hónapos, és teljesen benti eddig (nem annak szántam, de még nem tudom kitalálni, hogy barátkozzon össze a kutyával), 2 hónaposan került hozzánk. Ivartalanítva van (fiú volt), de nagyon rosszué viseli a bent létet. Rengeteget rohangál ingerülten fel-alá, sokat nyávog, és hiába az ivartalanítás, azért bepróbálkozik a plüssöknél.

Van ilyen, hogy egyik jobban bírja bent, mint a másik?


2022. jan. 2. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

"még nem tudom kitalálni, hogy barátkozzon össze a kutyával"

"nagyon rosszul viseli a bent létet"


Csodálkozol?...

2022. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiperaktív, enyém is ilyen, több foglalkozást igényel, mint az átlag szobacicák.

Van ilyen, de nem lehetetlen bent tartani.

Kint az ilyenek nagyon hamar bevégzik, mert kelekótyák, figyelmetlenek, nem elég óvatosak, túl bátrak stb.

Az ilyen cicákkal a legnehezebb, mert kint túl veszélyes neki, bent túl kártékony.

De nem szabad kiengedni, inkább add oda valakinek, aki bent tartja és lefárasztja nap, mint nap.

2022. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, nekem 2-ből 2 ilyen lett, az egyik már idős és 10 éves kora után kezdett picit visszavenni, most 12, de még vannak húzásai.

A kicsi még elemében van, 6 éves, bűnrossz, az öreg tanította.

Az öreg kandúrka, a kicsi lány és mind2 8 hónaposan volt ivartalanítva.

2022. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, lehet lepontozni, de több mint fél év alatt rég össze lehetett volna már szoktatni őket.
2022. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1en mondjuk nem pontoztalak, de van egy jó tanacsom: hagyj némi teret annak, hogy a dolgok nem feltétlenül azok, amiknek hiszed.

A kutyánk mentett kutya, és nem sokkal a macska előtt jött (a macska is mentett), konkrétan nem volt tapasztalata emberekkel, más állatokkal esatobbi. Hatéves már, és picit hosszabb ideig tart az összeszokás és a megismerés, mintha kölyökként került volna ide.

Szóval kérdezni érdemesebb…

2022. jan. 3. 00:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Kettesnek: a gyerekem elég intenzíven foglalkozik vele…
2022. jan. 3. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
2_3 vagyok, akkor bocsánat.
2022. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!