Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti egyedüli cicát érdemes...

Benti egyedüli cicát érdemes teszteltetni, vagy nem kell?

Figyelt kérdés

3 hét múlva fogom vinni ivartalanítani, gondoltam akkor már teszteltetném is, viszont nem tudom, hogy szükséges-e.


Illetve Nobivac tricat trió oltást kapott 8 illetve 12 hetesen, ezen kívűl még kell kapnia/érdemes beoltatni valami ellen?


2021. okt. 8. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem telik rá, akkor nemigen kell. Mi se teszteltük, és csak az ajánlott 2 oltást kapta meg, plusz ivartalanítás (meg persze féregtelenítés). 3 éves már, és szerencsére semmi baja, azóta nem is oltattuk, mert tényleg egyedül van, csak benti. Inkább veszünk drágább - minőségibb tápot, minthogy feleslegbe chipeltessem, oltassam. Sajnos nincs mindenre pénzünk most még.
2021. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem érdemes. Ha neadjisten, beteg, jobb minél hamarabb megtudni, mint csak esetleg akkor, amikor már komoly tünetek jelentkeznek. De ha most nincs rá keret, nyilván megcsináltathatod később is.
2021. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2021. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pénz nem kérdés, azért bizonytalanodtam el, mert két állatorvost kérdeztem, és mind a kettő mást mondott.
2021. okt. 8. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívféregre minimum megéri.Szúnyogcsípéssel terjed,sajnos a házban is van szúnyog.
2021. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
FIV/FELV tesztet én rögtön csináltattam a befogadott cicámnak, pedig csak benti.
2021. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Egyedüli cicának akarod lakásba, akkor felesleges. Max azért érdemes, ha mégis beteg, akkor a megfelelő gyógyszereket és tápot kapja.
2021. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!