Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most jött haza a cicánk,nagyon...

Most jött haza a cicánk,nagyon remeg,és alig reagál valamire,elütötték volna?

Figyelt kérdés
1 éves kandúr cicánk eltűnt 2 napja,most jött haza saját lábain,utólag vettük észre hogy lóg nagyon a hasa,betakartuk mert nagyon hideg,nem tudunk mit tenni,állatorvos ilyenkor már nincs,késő van,szerintetek rendbe jön? :(
2021. szept. 5. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézz szét, szoktak lenni ügyeletek, tudom nem mindenhol, de ahol én lakom, én is azt hittem nincs, de sürgős volt és hivogattam minden rendelőt, és végül találtam. Amiket leírtál nem túl biztató. Bármi történhetett vele, a doki tudna többet mondani
2021. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami nagyobb állat (pl kutya) megnyomorgathatta.

Holnap vigyétek állatorvoshoz :(

2021. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reagálást nektek! Végül holnapra sikerült egy dokit szerezni,remélem semmi baja nem lesz addig. Felugrott az ablakunkba,szóval megfordult a fejembe hogy lehet nem ütötték el,csak lehet valami tetű vagy kutya valóban megtépte szegényt:(
2021. szept. 5. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Remélem minden rendben lesz és megfontoljátok ezek után azt, hogy bent tartsátok. Ivartalanítást is ajánlatos csinálni és akkor évekig bent biztonságban, minden veszélytől védve boldog élete lesz. (Kevesebb költséggel is jár, mert ritkábban (kb soha) kerül bent veszélybe ergó ritkábban kell állatorvosnál vagyonokat hagyni műtétekre és vizsgálatokra. Plusz idegeskedés sem lesz, nem fog eltűnni napokra).
2021. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hogy érted hogy lóg a hasa? Ha két napig nem evett csórikám, a fogyástól is lehet?
2021. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

6-os te is egy vagy a sok gyk-s tahóból, de utállak titeket..

Kérdező, nálunk a macska egyszer kiesett az ablakon, és annyira megijedt, hogy a sokktól voltak ilyen tünetei. A haslógás durva, tényleg csak a doki tudja majd megmondani. Valószínű valami megtámadta, és most meg van rémülve. Fogyás miatt nem lesz olyan a hasa, 2 nap alatt nem fog annyit leadni.. Majd mesélj, mi volt az állatorvosnál, jobbulást a cicának

2021. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél gyorsabban vigyétek állatorvoshoz. Nekünk egyszer valami megharapta a macskánk nyakát és rá 2-3 órára úgy elfertöződött (akkor jött haza), hogy lázas lett és majdnem leesett az asztalról. Nagyon fontos az ivartalanítás, mert a kandúrok ilyenkor elég sokat verekednek, ami egy macska számára akár cégzetes is lehet, ha nagyon elfajul a dolog.
2021. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Irány a doki, amint lehet ivartalanítás és gondoskodni kell róla, hogy ne mászkáljon ki. Akkor nem fog se eltűnni, és az autó se fogja elcsapni.
2021. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak holnap délután tud majd jönni a doki,mondtam neki mi a helyzet,azt mondta valószínű megrugdosta valaki,és hogy itassuk vízzel. Majd holnap derül ki igazán :(
2021. szept. 6. 15:55
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan, ezt miből szűrte le látatlanban a doki? Vidd másik orvoshoz, ne húzd az időt. Ez kóklernek tűnik.
2021. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!