Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a problémák még normálisa...

Ezek a problémák még normálisak állatorvos után?

Figyelt kérdés
3 éves macskámat éves oltásra vittem. A kb. félórás utat végigordította oda és vissza - ez eddig mindig így volt. Viszont összehányta és f...ta magát a hordozóban, amit itthon is folytatott. Kb. 3 órája vagyunk itthon, de még mindig hány (már csak nyákot), mászkál, nyávog. Nem fogad el semmit. Előtte minden rendben volt vele. Lehet ez a stressztől? Tapasztalt valaki ilyet?
2021. aug. 12. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, de telefonálnék a dokinak
2021. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már nem rendel, de ha nem múlik, holnap felhívom. Addig is érdekel, hogy ez még belefér? Vagy valami oltás reakció lehet (mondjuk mindig ezt kapta)?
2021. aug. 12. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nos amennyiben még mindig hány, akkor nem fogja megélni a holnapot mert kiszárad mint a franc. Azonnal telefonálj egy orvosnak, ha más nem ügyelet.
2021. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Adtam neki inni kanálból, és már magától is ivott. Egy ideje nem hány.
2021. aug. 12. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen "kombinált oltásra" anno én is vittem még a macskát, de vagy 12 éve utoljára, aztán rájöttem, semmi értelme, a veszettség ellenit megkapja, és kész egyébet kár adni neki. Nekem vagy 1 hétig nem evett alig ivot egy ilyen "oltás" után. Rájöttem, ez állatkinzás.. Értelmetlen is, hiszen ha kijáró is, de bent tudom tartani időközönként akkor eleve védettebb mint egy gazda nélküli állat.
2021. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azt már elhatároztam én is, hogy többször nem oltatom. Csak benti.
2021. aug. 12. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok, 2 buta hozzászóló… jobb, ha elkap egy macskanáthát és belehal? 🤦🏼‍♀️ A kisbabák is gyakran belázasodnak a kötelező oltás után, mégis be kell adatni nekik…
2021. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért nem hívtad fel a dokit azonnal. Mégis minek kellett volna történnie még, hogy észre vedd, hogy rosszul van? Szegény cica.. :( Amúgy vitamint és probiotikumot vennék neki! A hordozóhoz, kocsihoz is szoktatni kellene, nemcsak évente bele..ni!
2021. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: mégis, hogyan kéne szoktatni? Vigyem el autókázni néha, amikor pont utálja?:) Tegnap este elmúlt a hányás, megitattam kispohárból többször is. Reggel már evett konzervet, és napközben szárazat. Talán csendesebb még a szokottnál, de szerintem rendben lesz.
2021. aug. 13. 20:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!