Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Törött lábú cica meg gyógyul?

Törött lábú cica meg gyógyul?

Figyelt kérdés
Másfél éves macskám combcsontja eltörött,3 napja meg műtötték, de nagyon aggódom, hogy fel fog e épülni. A törése nagyon csúnya volt, hét részre tört el neki, az orvos szerint autóval történhetett a baleset. Ivartalanított kandúr, de így is el mászkál. Volt valakinek hasonló helyzetben a cicája? Felépült? Nem szeretném ha elkellene altatni szegényt, nagyon szeretjük.
2021. aug. 5. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy felépül! Nagyon fontos, hogy az orvos utasítását maradéktalanul betartsátok, kb. azon fog múlni.
2021. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen felfog épülni max az a lába már soha nem lesz a régi lehet fog majd sántítani is rá. De ezen belül biztosan felépül.
2021. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is biztos, hogy felépül. Összefog forrni a tört csont, jó, ok lehet picit sántítani fog, de lehet azt sem hiszen a műtéttel mindent megtettek, hogy a lehető legjobban gyógyuljon.


Nyugi és türelem :)


(3 nap az semmi, elég hosszú a gyógyulási idő egy sima törésnél is)

2021. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. Mindent úgy csinálunk ahogy az orvos mondta, nyilván próbál menni, de korlátozva van a területe is, hogy ne érje a 3 hét alatt baj a lábát.
2021. aug. 5. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Remelem ezutan benti lesz, mert latod, hogy mi a vege annak, ha nincs megoldva az, hogy a macska telken belul maradjon. Az ivartalanitas nem jelent semmit, amelyik maszkalni akar, fog is, ez nem egy kepzeletbeli kerites, amit onnantol kezdve nem lep at es a kertben marad orokke.
2021. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, hogy durva leszek, de muszáj. Persze most sírdogálsz a történtek miatt, de be kéne látnod, ez nem történt volna meg, ha megakadályozod, hogy elmászkáljon.
2021. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-6 válaszoló! Kertvárosi részen álltalában a macskák kinti macskák, nyilván akinek kinti macskája van, az tisztában van azzal, hogy baleset érheti vagy eltűnhet a macskája, de lehet egyiksem történik meg sok - sok évig vagy soha. Attól még, hogy az én macskám kinti macska és ezekkel tisztában vagyok, tán aggódhatok érte ha baj éri... vagy rosszul gondolom? Nem gondolnám, hogy ettől én rossz gazdi lennék, utcáról mentett macska, oltott és ivartalanított. Ezzel ezt itt le is szeretném zárni. Csak azért írtam ide, hogy talán volt valaki hasonló cipőben mint most mi. Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat.
2021. aug. 5. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mi macskának nem gyógyult meg hanem vérmérgezést kapott és le kellett vágni a lábát mert meghalt volna. 2 éves kora óta 3 lábú és az elülső jobb lába van levágva. Elszorul a szívem annyira fáj hogy 3 lába van. Már 7 éves és 2 éves kora óta. Cica feltalalja magát így ismét mindenféle mászik,egeret fog de én mindig felteszem vagy leveszem a székről mert tudom hogy neki nehezebb.
2021. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!