Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milo jó cicanév?

Milo jó cicanév?

Figyelt kérdés

A cicus kisfiú, fekete fehér színű. A popijánál van 3 icipici fehér pötty, illetve a szája mintha maszatos lenne.


Játékos, bújós, sokat dorombol.


Ami nekem tetszik az a Milo és ha van ilyen és értelmes akkor az Oneil (Onilnak ejtik?).


Ezekhez hasonló neveket keresnék.

Vagy ami nagyon illene rá a leírtak alapján


2021. aug. 1. 18:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%
A Milo szerintem tökélesetes, aranyos név
2021. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó név
2021. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem aranyos. Ha nem tévedek úgy kell ejteni a Milo-t, hogy 'májló'?

Barhogy is, aranyos nev

2021. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen Májló.


Bár még ebben a névben is bizonytalan vagyok, hogy jó lenne neki vagy sem.

2021. aug. 1. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik a Milo
2021. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha fekete akkor a szotyit javaslom.
2021. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy a gazdája. Már annyi felelősség és döntésképesség sincs benned, hogy egy olyan egyszerű kérdést eldönts, hogy mi legyen a neve? Nevelni is ennyire következetesen fogod? És ha xy egy anonim oldalon azt mondja neked, hogy nem, nem jó ez a név, akkor nem fogod így hívni? Az ilyenek szoktak akkor is itt kérdést feltenni, ha valami baja van az állatnak, ahelyett, hogy orvoshoz vinnék. Barátaid vagy családod nincs egyébként, hogy ismeretlen emberek véleményére vagy kíváncsi, akikkel valószínűleg se te, se a macskád soha nem fogtok találkozni? A felfogásod alapján borzasztó éretlennek tűnsz, ha gyerek vagy még, ne akarj állatot tartani, vagy komolyodj meg végre, és legalább egy önálló döntést hozz az életben!
2021. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
nem, a milo az kutyanév
2021. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 köszi a kedves szavakat.

Soha az életben nem tettem ki "mi baja az állatomnak" kérdést, hanem fogtam és elvittem a legközelebbi orvoshoz.


Minél több embert kérdezek anál több tipp lesz. A családom leragadt a Cirminél meg a hasonló neveknél, amik nekem nem tetszenek mert túl átlagosak.


A neveléssel hidd el nem lesz gond, csak amiatt mert még nem találtam meg a megfelelő nevet neki.


Angol nevek vagy egyéb nyelvű nevek tetszenek de akárkitől kérdezek tippet mindenki magyar elcsépelt neveket mond, amik cukik meg minden de nem ilyen nevet szeretnék neki adni.

2021. aug. 1. 19:45
 10/13 anonim válasza:
Nekem tetszik
2021. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!