Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hónapos cicával vonatozni...

10 hónapos cicával vonatozni 2,5 órát. Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Mindenképp vinni szeretném a nyaralásra, mert nagyon ragaszkodó, és egyéb tényezôk miatt nem tudom másra bízni. Elég nyugodt és nagyjából szófogadó.
2021. júl. 19. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
🚖-t
2021. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pròbálok szerezni, de ha mégsem, akkor sajnos vonat lesz.
2021. júl. 19. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Egy jó szállítóketrec, előtte pisi, kaka, és közvetlen előtte nincs kaja.
2021. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát én biztos nem tenném ki ennek a macskát, ők nem olyanok mint a kutyák hogy ott érzik jól magukat ahol a gazdájuk van. Bár ragaszkodnak a gazdáikhoz és szeretik őket, ők a megszokott környezetben érzik jól magukat, ha azt el kell hagyni, az nekik hatalmas stressz.

Plusz ha kifogsz egy régi szakadt vonatot amin nincs klíma, még hőgutát is kap.

2021. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Macskával utazni egy tömény szívás neked és az állatnak is. Ketrecben a legnyugodtabb is idegbajt fog kapni persze lehet nem. Lehet kérni valamit az állatorvosnál, de nem biztos hogy úgy fog hatni ahogy szeretnéd. Meg kéne próbálni hogy hogyan viselkedik ketrecben.


Nyugtató után nyűgös hisztis lesz az állat... Csak ha nagyon muszáj. Ha folyamatosan nyávog az megtépkedi az idegeidet és az utasokét is. Miénk gond nélkül végig énekel 4 órát is. Ja persze állatorvosnál kussban van...

2021. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem NE! Egyrészt hova teszitek, miközben nyaraltok.. Nem egy kutya... Nálunk lazán végigautóznak oda-vissza egy órát az állatorvoshoz, de ez sok! Azért ne vidd, hogy ragaszkodó, nagyon rossz lesz neki!


Inkább kérj megvalakit, hogy etesse naponta...

2021. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huha, atgondolom. Koszonom.
2021. júl. 19. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Ja, mert a macskahotel aztán marha jó nekik (megsúgom: nem)... Vidd csak magaddal, rengetegen utaznak kisállattal, és az égvilágon semmi baj nem lesz.


Viszont előbb kellett volna rászoktatni kisebb utakkal, hogy tűrje a hordozót, meg a macskapórázt.

2021. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Semmi extra nem lesz az út, én 180km-re szoktam vinni.. Néha nyávog esetleg, de ha letakarod egy kicsit, szerintem végig fogja aludni! Ez azért is jó, mert felénk nagyon nyomják a klímát, megfázhat! Persze levegőt kapjon, csak pl. oldalt legyen takarva, úgy nem bámulnak rá, védettebben érzi magát és nem lesz huzatos.

Ijedtében pisi és kaki viszont lehet (ritka), ezért tegyél alá egy rongyot és legyen nálad mégegy! Csak néhány cica stresszel, nekik kell gyógyszer utazni. Otthon tedd ki addig a dobozt belefeküdni és dobj bele játékot, hogy magától menjen be, néha csukd rá, járkálj vele.

A szálláson legyen neki alom, víz és kaja, ki ne engedd ott kertbe se! Csinálj egy kilincsre akasztót, hogy vigyázz, mert kiszalad a cica..

Új hely, de ha ismeri a dobozt, abba bújhat, ha fél.

2021. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2021. júl. 21. 01:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!