Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cicák számítanak...

Milyen színű cicák számítanak csúnyának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmilyen.
2021. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen :o
2021. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

??

Nincs csúnya cica! Mindenkinek más tetszik. Nekem személy szerint az ilyen nagyon kavarodott színű, hogy a bundjan kicsi pöttyökben vagy csikokban sok különböző szín van, az nem tetszik, de van akinek az a kedvence.


Fontosabb az állat személyisége.

2021. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyik szín sem számít csúnyának. Személy szerint nekem a teknőctarkák kicsit kevésbé tetszenek a többi színnél, de nem ez számít. Inkább az "arcvonásain", a pofija elrendezésén múlik, hogy mennyire szép egy cica.
2021. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
75%
Szerintem egyik sem csúnya, csak van amelyik jobban tetszek. Nekem pl. a fekete, tuxedo és a teknőc a kedvenceim de tetszik az a vadas is, amilyen az abesszin vagy a bengáli alapszíne. A sima vörös vagy vörös fehér kevésbé tetszik, a cirmos, fehér és társai semlegesek. De még egyszer sem döntöttem el egy cicáról a bundája alapján, hogy csipázom-e, volt már vörös-fehér, fekete-fehér, fekete és cirmos is :D
2021. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
A voros szinu cicak nagyon csunyak
2021. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

#7 nekem speciel a vörösek tetszenek legjobban, szerintem gyönyörűek. Ebből is látszik, hogy ez mennyire szubjektív :)

az 5. válaszoló voltam.

2021. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

A félszemű öreg fekete macska, ami hörög meg fúj rad és neked ugrik, ha kiviszed a szemetet.


Viccet félretéve, nincsen csúnya cica. De van olyan amit nem tartanék

2021. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a macska alapvetően egy szép állat, bármilyen színű is legyen . Nekem pl. a teknőctarkák a kedvenceim meg a vörösek ,de bármilyen jöhet :D
2021. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Témától függetlenül a szépség relatív és erősen szubjektív. Ami egyik embernek csúnya, a másiknak gyönyörű.
2021. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!