Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutazom 3 napra és nagyon...

Elutazom 3 napra és nagyon szorongok hogy mi lesz a macskáimmal. Eddig max 12 órát voltam nélkülük. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve, hogy elhoztuk őket 5 hetesen, azóta egyetlen éjszakát sem töltöttem nélkülük. Most elutazom 3 napra (péntek reggeltől hétfő reggelig) és nagyon nagyon szorongok már előre, hogy hogy fogják nélkülem bírni.

Nagyon hozzám nőttek, otthonról dolgozok, rengeteget vagyok velük. Velem alszanak, a közelemben fekszenek mindig, sokat játszunk stb...

Ketten vannak, szóval nem lesznek tök egyedül, illetve anyukám és egy barátnőm fog felváltva menni hozzájuk etetni-játszani, de akkor is izgulok :(


Akik voltak már a cicák nélkül nyaralni, mikor hazamentetek hogy fogadtak titeket? Mennyire viselte meg őket? Tényleg azok véleménye érdekelne, akik nagyon összevannak nőve a macskájukkal.


2021. júl. 6. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én össze vagyok nőve vele, együtt alszunk, mindennap együtt vagyunk, de amikor először elmentem nélküle 1 hétig egyedül volt (mentek etetni), akkor egyáltalán nem viselte meg, nyávogott egyet mikor meglátott, és minden olyan volt mint előtte. Szerintem ez minket jobban megvisel!
2021. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem 1 évre mész el... Semmi bajuk nem lesz! Értem, hogy szereted őket, de ennyire ne vidd túlzásba, mert az nem normális, ha szorongásos leszel 3 nap miatt.
2021. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Pár nap morcizás van, miután megjövünk, aztán szent a béke.

Nyugi, nem lesz gond. :)

2021. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz semmi bajuk, pláne, hogy lesz, aki rájuk néz.
2021. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha van, aki rájuk néz, kapnak enni-inni, észreveszik, ha neadjisten megbetegszik, akkor nem lesz gond.
2021. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le itt mindenkit, én mindenkire nyomtam a zöld pipát :( köszi a válaszokat!
2021. júl. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!