Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek el fog pártolni...

Szerintetek el fog pártolni tőlem a macskám?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de szeptembertől kolis leszek és a macskám (5 éve van velem, eddig sokat foglalkoztam vele) a lakótársammal marad. Minden hétvégén itthon leszek és akkor nyilván fogok vele foglalkozni, illetve lehet, hogy hétköznap is haza tudok ugrani hozzá néha, de én félek tőle, hogy "átpártol" a lakótársamhoz és már nem fog annyira szeretni...😅 Szerintetek? Tanács, ami segíthet "hogy ne menjen tönkre a viszonyunk"?😅😅

2021. jún. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Mikor egyetemre mentem, én is tartottam tőle, hogy már nem fog úgy szeretni, mivel sokkal kevesebbet fog látni, de szerencsére nem volt belőle gond. Néha volt, hogy miután hazamentem hétvégére, az első fél órában ki kellett engesztelnem, mert játszotta a sértődöttet, de utána ugyanúgy bújt, dorombolt, az ölembe feküdt és velem volt szinte egész hétvégén, mint korábban.
2021. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úristen, el sem hiszed, hogy ez most mennyire megnyugtatott.😅😍 Pláne, hogy olyan volt már, hogy 1-2 hónapig nem látott és abból nem volt semmi, de az azért valahol más. Jézusom, köszönöm szépen!😂😅❤️
2021. jún. 22. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Örülök, hogy segített :)
2021. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog!
2021. jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy haverom akit a macskám megkedvelt mert járt át etetni amíg én nyaraltam. kb 4-5 év után meglátogatott a haverom az új házban ahol lakom, a cica azonnal megismerte és odaült elé és nyávogott neki üdvözlés képp :) szóval én azt mondanám a macskák nem felejtenek :)
2021. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez milyen aranyos már! :) Köszönöm szépen mindenkinek, mentek a zöld pipák😁
2021. jún. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!