Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskahordozót ajánlotok?

Milyen macskahordozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mire használod. Kocsiba vagy tömegközlekedés, csak dokihoz vagy hosszabb utak, netán kirándulás vagy esetleg külföldre is kell? Ezektől függ, mi a legideálisabb neked.
2021. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ahogy az első írja. Tudom viszont ajánlani azt ami ilyen puha anyag hordozó, repülőre, kocsiba rögzíthető, és a válladon tudod vinni, mint egy táskát, ez szerintem kényelmesebb mint a műanyag doboz amit kézben kell vinni. Hiába nem nehéz a macska, egy idő után az hogy ne himbáld meg tartsad abban a pózban elég nehézzé teszi a közlekedést.

A kettő között olyan 3-4000 Ft a különbség, legalábbis ahol én vettem ennyi volt.

2021. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buf válasza:
100%
Bármelyik jó mindet utálni fogja. A vásznat szétszedi a műanyag meg eltörik amikor kapkodva akarod bezárni.
2021. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy modell csajt
2021. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-2 utcányira kézbe és kocsiban is
2021. jún. 22. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima egyszeru muanyag hordozonk van mar 10 eve es semmi baja, pedig a macska gyuloli, kesz harc beletenni.

Kocsiban, buszon es kezben is ebben visszuk, mikor mire van szukseg.

2021. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!