Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Napi hányszor kell etetni egy...

Napi hányszor kell etetni egy cicát?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
#8,10 nálunk csak játszanak vele, maximum kiharapnak belőle egy darabot, de nem nyelik le…
2021. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak 1x etetem naponta. Lerakom reggel a tápotés beosztja magának. Emellett persze megy a közös nasizás is, de tökéletes formája van a cicának, egészséges.

Sajnálom a gazdikat, egyes cicákkal ezt nem lehet megcsinálni, mert exkavátorrá változva tátott szájjal tömik be a tápot majd jól széthányják a lakást.. :D :D :D

2021. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 3x kapnak enni az enyémek is, nincsenek elhízva. Sokat szaladgálnak kint, teljesen egészségesek. Természetesen mindegyik macskának más az igénye 🤷‍♀️
2021. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Az egerészéssel az a baj, hogy pl a környékünkön mérgezik őket, így én nem is engedem nekik, hogy egerésszenek. Ahol nem méreggel, hanem egércsapdával, magy macskákkal tartják kordában őket, ott nincs gond ezzel.
2021. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!