Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan döntsek, hogy legyen-e...

Hogyan döntsek, hogy legyen-e mégegy cica?

Figyelt kérdés

Pár hónapja fogadtam örökbe egy mentett fiatal cicát és arra gondoltam (mivel amúgy is nagyon szociális), hogy talán jót tenne neki egy cicatársaság. Viszont ez az egyetlen érvem másik cica mellett (no meg, hogy jó dolog menhelyről örökbefogadni és biztonságot adni egy kis életnek).

Viszont egyrészt nem tudom,hogy 40 nm elég-e 2 cicának, nem tudom hova tenném a másik almot, illetve kicsit tartok tőle, hogy mi van, ha a cicám mégsem lenne boldog az új lakótárstól? Mi van ha nem jönnének ki jól, mi van ha valami miatt rosszul sülne el, vagy mi van, ha én nem tudnám úgy szeretni valami miatt az új cicát?

Tudom, hogy gyermeki, de tényleg ilyeneken gondolkozom. A mostani az első cicám és mindent megteszek, hogy boldog és egészséges legyen. Kicsit félek tőle, hogy ha kifogunk egy "problémás" cicát, akkor hogyan tovább?

Mit gondoltok illetve milyen tapasztalataitok vannak?


2021. máj. 25. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretned az új cicat is, nevetnél nagyokat a bolondozasaikon, emiatt ne aggódj :)


40nm en a trükkaz, hogy biztosíts mind a kettőnek valami elvonulási helyett, legjobb egy doboz, cica vár, szekrény teteje, szöval hely ahova elbújhat, ha magányra vágyik.


Az, hogy kijönnenek-e, az sajnos lutri :/ Meg kell próbálni, max kikötöd elhozatalnál, hogy ha nem jönnek ki, akkor sajnos vissza kell vinned. Volt már ilyen, humanusabb, mint erőltetni azt, ami nem megy.

2021. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd a sors eldönti. Én is sokat agyaltam, szerettem volna még egy cicát, a cicám is barátságos más cicákkal, de mondom mi van ha ... Szóval nem tudtam mi legyen, végül egy dobozban kidobva találtam meg a kis társat. Megtartottam, egyértelmű volt.
2021. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, klasszak vagytok! :)

Egy talált cicának én sem tudnék nemet mondani...

#2, és szeretik egymást a cicók?

2021. máj. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!