Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hölgy etetett egy cicát...

Sylwol kérdése:

Egy hölgy etetett egy cicát romos háznál, ivartalanitotta, kb 2-3 éves, tegnap este befogadtam, azóta elbújik fúj, nem evett nem is ivott, alomba sem megy, meddig tarthat ez az állapot?, csak nem tudom jó e ha nem iszik és nem Wc-zik

Figyelt kérdés

#uj cica a háznál
2021. máj. 22. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Hát, szerintem az a magyarázat a viselkedésére, hogy téged nem akar, vagy nem fogad el, esetleg, hogy azt a hölgyet szerette, te pedig most elválasztottad tőle, ezért téged annyira nem bír.


Azt nem tudom, hogy ez az állapot meddig tart, lehet, hogy bele fog halni a cica.😞

2021. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Minden cica igy viselkedik, ha uj helyre kerul. Ebbe nem kell belemagyarazni semmit, nem kell ijesztgetni a kerdezot, nem fog belehalni a macska, jezus!


2-3 nap es felenged, 1 het, es jobb lesz, mint uj koraban :D

Valoszinuleg enni fog majd kesobb, ha nem latod, illetve ha az almot nem ismeri nagyon, akkor figyelgesd, hogy nem piszkitott-e be valahova.

Azert ha a 3. nap se eszik semmit, akkor vidd el allatorvoshoz, de szerintem nem lesz gond.

2021. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
De ha az más macskája akkor mért hoztad el tőle?
2021. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom kobor volt, egy holgy etette, ivartalanitotta, de ennyi, nem fogadta be.



Teljesen normalisan viselkedik a macska, nalunk is ez volt, pedig mi csak koltoztunk egyik helyrol a masikra a macskankkal, aki amugy mar 5 eve velunk volt akkor.

A macska ismert minket, nyilvan, de 3 napig ugy be volt feszulve az uj lakastol, hogy elo se jott az agy alol, csak ejszaka.

2021. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Eddig csak kinti cica volt? És most hirtelen be lett "zárva"? A hölgy már nem eteti, azért fogadtad be?
2021. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, majd megszokik nálad, légy türelmes. Hagyjál kinn kaját a búvóhelyén, majd megeszi, csak ne menj oda.
2021. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Csak azt áruld el, hogy befogadtad vagy magadévá tetted??????
2021. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Tegyél ki vizet, kaját, almot, aztán hagyjad, ne is foglalkozz vele.

Majd magától felenged, ha úgy érzi.

Beletelhet 3-5 napba is.

Nem lesz semmi baja.

Amikor a cicák bagzanak, akkor se esznek sokszor napokig.

2021. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi egy 10 heteset kaptunk, 3 napig viselkedett így. 2 napig nem evett, 2. nap végén úgy evett, hogy kiszámoltam neki 15 szem szárazat, hogy meg tudjam számolni evett-e, és elugrottam boltba. Akkor megette. Aztán lassan felengedett 1-2 hét alatt.
2021. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiváncsi és érdeklődik utánad, csak nem megy oda hozzá, akkor suttogva beszélhetsz hozzá, amikor elkezd laposabbakat pislogni, akkor kezd feloldódni.
2021. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!