Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hölgy etetett egy cicát...

Sylwol kérdése:

Egy hölgy etetett egy cicát romos háznál, ivartalanitotta, kb 2-3 éves, tegnap este befogadtam, azóta elbújik fúj, nem evett nem is ivott, alomba sem megy, meddig tarthat ez az állapot?, csak nem tudom jó e ha nem iszik és nem Wc-zik

Figyelt kérdés

#uj cica a háznál
2021. máj. 22. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Legyen nyugodt, csendes a környezet, ne zaklasd, ne bújj utána a szekrény alá. Legyen kitéve ennivaló, máshol víz (ne a kaja mellett, azt nem szeretik) és alom kicsit távolabb. Ha egyedül lesz akkor elő fog merészkedni. Ne erőltesd a kontaktust. Menj be hozzá a szobába, ülj le, olvass csendben, ne is nézz rá. Előbb-utóbb elő fog bújni és megnéz téged, mert kíváncsi. Vegyél pálcás játékot és próbálj vele játszani ha már nem retteg.

Jackson Galaxy videóit nézd meg a neten, jókat tanácsol.

2021. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Máár ne is haragudj, de az a macska akarta azt, hogy te bezárd magadhoz?
2021. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
12# egy macska sem akarja, hogy bezárják. Azt meg pláne nem, hogy ivartalanítsák. Ilyenkor akkor mi van?
2021. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok érdeklődést és tanácsokat, a cica ma reggel már evett Wc n is volt,, simogattam, hagyta és dorombolt, mindig volt cicám de csak picik, ilyen 3 éves még sosem, de feloldódik lassan,, a válaszom sok kérdésre, nem loptam a cicát a néni aki adott enni a romos ház cicáinak keres még ma is gazdikat (hirdeti)akik befogadnák őket, hát én befogadtam egyet ////
2021. máj. 23. 19:42
 15/16 A kérdező kommentje:
A 12-13 as válaszra csak azt tudom irni, hogy örülhet bármelyik cica ha nem te vagy a gazdija, én adok egy szegény cicának egy szép otthont késöbb kerti kijárással és élete végéig finom eledelt, Te mit teszel? csak hülye válaszokat adsz és még hülyébb kérdéseket !
2021. máj. 23. 19:55
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

15 köszönöm, hogy egy kalap alá veszel 12-vel, nem lehet sok neked sem odafönt, ha nem veszed észre, hogy 12-nek szóltam vissza.


Egyébként meg 9-10 voltam. Írtam, hogy a mienk sokkal tovább volt bizalmatlan, és hány napig beszéltem hozzá, mire felengedett. Pont így kaptam én is. Annyira azt akarja hogy ne legyek a gazdája, hogy ha kézben kiviszem az udvarra, menekülne vissza a házba, mert emlékszik, milyen volt kint. És a 9 éves cicám is köszöni, jól van, és követ mindenhová itthon.


Ennyi. Te meg majd bizonyítasz ezután. De eddig nem lehetsz valami tapasztalt, ha egy nap után már kérdéseket írsz ki, mert nem eszik azonnal a cica.

2021. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!