Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire segít a jelenlegi...

Mennyire segít a jelenlegi helyzeten az, ha én évente 50 macskát ivartalaníttatok?

Figyelt kérdés
Ehhez nagyon sok ember összefogása kellene, egyedül érnék bármit is?
2021. ápr. 11. 16:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 ez remek ötlet.

Beszállok akkor ilyenbe, vagy csinálom egyedül, de hogy fogják be felnőtt elvadult cicákat?

2021. ápr. 11. 17:19
 12/15 A kérdező kommentje:
De akkor a kiscicák ivartalanítása és újbóli örökbeadása nem jó ötlet?
2021. ápr. 11. 17:27
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem is tudom...

Szerintem az butaság.

2021. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem olyan szörnyű ötlet de arra van esély hogy a gazdáik amúgy is ivartalanítatják majd őket (az én macskám is ilyen) ha pedig nem akkor lehet nem is fogadnák őket örökbe (ha tudnád hányszor hallottam hogy milyen kegyetlen elvenni egy macskától a nemi identitását...). A kóbor macskákat ivartalanítani viszont jobb ötlet, sok esetben amúgy is velük van a "baj", a házi macskák szaporodásának is az a legfőbb gondja hogy idővel a sok kis cica legalább egy része az utcán lesz majd:(
2021. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor felnőtteket fogok be ,hogy csináljam?

2021. ápr. 11. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!