Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tud lejönni a macska a...

Nem tud lejönni a macska a fáról! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kutya felkergette és csak nyávog, nem tud vagy nem mer lejönni. Kb 6 méter magasan van ☹
2021. márc. 9. 17:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
12.:Csináljál már is inkább valamit,ne csak itt csicseregjél.
2021. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
Amikor az enyém mászott fel, megemeltem a seggemet, fölmásztam érte egy létrával és leszedtem. De pszt!, el ne áruld ezt a Nagy Titkot!
2021. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk megnézem kinél lapul 6 méteres létra a kerti sufniban :D
2021. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Akár napokig is fent rostokolnak, míg végül valaki meg nem menti őket. Ez idő alatt szegények nemcsak éheznek és szomjaznak, de erős stresszt is átélnek, ami köztudottan az egyik legnagyobb ellensége a cicáknak."


Szedjétek le valahogy szegényt! Szerintem is létrával kéne!!

2021. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
16.:1 óra eltelt a kiírás óta,beleszámolva még azt az időt is ami eltelt a fára kerülés és a segítségkérésed között,akkor még több is.Pedig már sötét van és hideg,de lefogadom órák múlva is itt leszel még.
2021. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
#18, nálunk van. De ha nem lenne, seggvakarás meg anyázás helyett már körbe kérdeztem volna a szomszédokat.
2021. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Macska a fatetején...a kislányod sír...azt itt oltogatsz mindenkit...te sem vagy különb az olyan emberektől, akiknek beszóltál.


Vagy elzárod a kutyát távolra a fától. A fa alá raksz kaját és vártok egy kicsit amíg lejön.


Vagy pedig, valaki felmászik létrán és leszedni a macskát és meg van oldva minden.

2021. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%
Hívd ki a tűzoltókat.
2021. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Letudtátok már szedni?
2021. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk januárban ragadt így fent egy cica egy 15 méter magas fenyőfa tetején. Este vettük észre, másnap reggel még mindig ott volt, FB helyi csoportjában kértem segítséget, ott egy különleges mentőszervezetet javasoltak, akik alpintechnikával le is hozták. Kérdezz utána, van-e ilyesmi a környéketeken. De amúgy 6 méter nem olyan magas, ekkora létra akár a szomszédságban is lehet valakinek. Nekünk esélyünk nem volt létrával, mert egyrészt magas volt a fa, másrészt a fenyőnél nincs minek nekitámasztani.
2021. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!