Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek rosszat tettem...

Szerintetek rosszat tettem ezzel,hogy kiengedtem a macskákat?

Figyelt kérdés
Rossz leírni de nagyim nemrég meghalt és van sok macskájuk ugye. Nagyapám és keresztapám is itt lakik van 2 macska akiket egy kb 20 négyzetméteres helyen tartanak nem takarítják ki ezt, adnak nekik enni és ebben kimerül a tartásuk.Most mivel süt a nap kiengedtem őket az egyik megvan de a másik elment.. Még vissza jöhet de félek a keresztapámtól képes lenne megverni mert hát az "anyu,, macskái akikkel kb nem is törődnek. Az egyik cicának tiszta vizes a hasa alja most szárítkozott a napon ugye a másik meg megszökött ami nem csoda. Mit tegyek?

2021. febr. 22. 13:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve vannak ott a macskák bezárva, az egyik szelíd ő nem szökött meg de másik elég vad..
2021. febr. 22. 13:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vad akkor felejtsd el.
2021. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem vad,simogatni is meglehet. És estig van idő míg vissza jön mert akkor veszik észre.
2021. febr. 22. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Hát ugye, jól tetted mert ugye ők nem voltak jó gazdáik ugye.

Ettől még ugye kint is jobb sorsuk lesz ugye.

2021. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem pártolom a kinti cicatartast. De ebben az esetben nem mondanám rossz tettnek amit tettèl.

Egy baj van, ha az a cica világ életében be volt zárva, akkor nem fog boldogulni a kinti világban.

Amit megtehetnèl az az,hogy megkeresni a cicát és gazdit keresnek nekik. Vagy menhely :(


Egy macskával foglalkozni kell, és tisztán tartani a kis èletterüket. Ezt nem kapták meg. Mivel rajtad kívül senkit se erdekel a cicák sorsa és nem tudom hány éves vagy, segítséget lehetne kérni egy menhelytől

Az idős nagyszüleid már nem fognak "megvilágosodik" lehet már most idős kori elbutulás megy végbe náluk, lehet fel se fogják és azért zárták be a cicákat.

2021. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem tettél rosszat, biztos örülnek, hogy végre kimehetek 3 év bezártság után.
2021. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádat nem èrdekli a macskák sorsa?

Miért nem viszitek el tőlük őket?

Ki vannak szolgáltatva az embernek a cicák :( nem áll ki èrtük senki.

Ami most fontos, az elszökött cicát megkeresni. És magyarokkal vihetnètek.

Ha vad, akkor sok sok türelem kell hozzá.

2021. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Csak egy benti macska nem fog kint boldogulni. Istenem mit èlhet át szegény :( mennyire retteghet.


Beszélj anyukáddal, segítsen rajtuk, az ő felelőssége.

2021. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvan a cica a tetőn mászkál. Egyszer csak le jön.
2021. febr. 22. 14:17
 10/10 A kérdező kommentje:
De érdekli csak fél a testveretol keresztapamtol.Igaz voltak már kint azok a macskák még kiscsibét is fogtak a szomszédba,meg be voltak hozva a házba rövid időkre de már ezt sem csinálják :s
2021. febr. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!