Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicagazdik! Mit szerettek...

Cicagazdik! Mit szerettek legjobban a cicátokban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Cicáimat!
2021. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foktoskában azt hogy hízelgő, Kormosban hogy bátor, Cicában meg hogy alkalmazkodó. Amúgy mind a három cica nagyon értelnrs s szeretik egymást meg a kutyánkal is barátok.
2021. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Azt hogy neha olyan, mint egy gyerek, neha meg csak siman egy idiota macska, nulla iq-val. Egyszeruen cuki. Nem tudom miert alakult igy az evolucio, de egy atlag ember szerintem szereti a puha bundat, a kerek fejet, a hatalmas szemeket. Meg hogy gondoskodhat valamirol. Ugy hallottam hogy oszton szeruen az anyai/apai osztonoket keltik fel bennunk.

Hozzam sokszor csak oda jon, a nyakamba fekszik, es egyutt nezzuk a videokat facen. Sokszor kiviszem az erkelyre, akkor ul a kezemben, es csak nezelodik, szimatol. Reggelente addig sir, mig fel nem veszem a kezembe, es hordozom kicsit.

De neha csak megcsapnam (es el is paholom a segget az az igazsag), amikor tizedjere szolok neki, es csak csinalja a balhet. Rombol, rohangal, tombol. Pont mint egy gyerek. Egy igazi rossz csont.

2021. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy olyan kis nyugis, türelmes. Megnyugtat. :)
2021. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy doromból.
2021. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiú cicában azt h nagyon "laza" , a lány cicában meg azt h nem "laza" 😃
2021. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azt, hogy 25-cmes körzetében minden élőt szétkarmol
2021. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!