Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Még egy cica érkezésekor mire...

Még egy cica érkezésekor mire kell felkészülni?

Figyelt kérdés

Meglévő cicunk lány 6 hónapos.

Albiban lakunk tulaj végre áldását adta még egy cicura.

A fő kerdeseim a következők:

- kell még egy alom tálca?

- amíg zajlik a bolhátlanítás legyen külön az új cica? (Ezt valahol olvastam nem tudom hogy tényleg így kell ezért is kérdezem).


Mire kell még felkészülni?

Tuti van valami ami nem jut még eszembe...


Játék, kaparófa van 2 db is, gondolom plusz etető itato tál is kell, na meg több kaja :D , több cica alom, még valami?


- a lakás 111000%-ban cicu biztos, dokihoz rendszeresen visszük jovohonapra kaptunk ivartalanításra időpontot nyugi :D en se akarom hogy szenvedjen ivarosként, oltás könyve is van 3 db oltással, féreghajtót kap rendszeresen, bolha irtot doki készíti kg szerint a számára. Ez így lesz az új cicuval is.-



2020. okt. 16. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem van cicám 2 cicánál nem tudom mire kell felkészülni

de sztm:

több játék

a kaparófavárat lehet újítani, hogy 2 cicának elegendő legyen

szerintem csináljatok több fekhelyet, hogyha külön akarnak vonulni ne kelljen ugyanott feküdniuk

ennyi, bocsi de remélem segített valamit, ha ujdonságot nem is, elmegy emlékeztetőnek :)

sok sikert a cicushooz!

2020. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmire.
2020. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alomtalcabol minimum ketto kell, de hallottam mar olyat is, hogy 2 cica eseteben harom. Ezen kivul, mivel van mar egy macskad, sztm mas nem kell, maximum turelem az elejen, amig osszeszoknak :)
2020. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 2 db kaparofa van szerencsére 1+1akcioban vettük Szlovákiában :D


#3 komolyan 3 db alom tálca? Annyi minek?😲 Jajjj ezt az egyet elég takarítani 😂😂

2020. okt. 17. 00:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Még 2 db-t is elég lesz de 3 az kicsit soknak tartom😲
2020. okt. 17. 00:02
 6/13 anonim ***** válasza:
A 2 logikus, hiszen ketten vannak, legyen mindkettonek 1-1 sajat kis alomja, ne zavarjak egymast. A harommal kapcsolatban azt olvastam, hogy nehany macska nem szeret egy alomba pisilni es kakilni, igy ezert kellett a harmadik, ket macskahoz. Termeszetesen nem biztos, hogy kelleni fog :)
2020. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3 at teljesen offolom akkor inkább vissza lépnénk:D így sincs sok hely 😂 akkor még egy álom és jön is a cicuuuuu juuuj úgy izgulunk:D
2020. okt. 17. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem elég 2 alom

amugy mikor jön a cica?

2020. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Alom* elirta teló...

2 hét még pici lenne 20 hetesen jön :3

2020. okt. 17. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
20 hetesen mar nem pici, 12 hetes kortol mar biztonsaggal el lehet valasztani az anyjatol.
2020. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!